ЧИМ УТЕПЛИТИ ПІДЛОГУ В БУДИНКУ

Июнь 6, 2017

Як утеплити підлогу в приватному

Підлоги вважаються однією з найхолодніших частин в кожній квартирі, індивідуальному будинку і на дачі. Всім відомо, що холодне повітря опускається вниз. Якщо ви живете у власному котеджі, то вам напевно знайома проблема протягів. Крім того, в підлогах, виготовлених з дерева, з часом утворюються щілини, які призводять до втрати тепла.

Рано чи пізно над утепленням підлог замислюються майже всі, адже ця процедура дозволяє зберігати до 30% тепла, а, значить, ви зможете значно заощадити свої кошти. Крім того, самопочуття мешканців часто залежить від того, яка температура тримається в кімнатах. Всі господині знають, що теплі підлоги - гарантія затишної атмосфери.

Як правильно утеплити підлогу в приватному будинку своїми руками

Вибираючи спосіб утеплення, пам'ятайте про наступне:

  • Відсутність (наявність) підвальних і цокольних приміщень
  • Кількість поверхів
  • Матеріал, з якого зроблений будинок

Тепло в підвалі - тепло в кімнатах

Якщо ваш будинок оснащений підвальним приміщенням, то починати утеплювати житло потрібно звідти. Стіни підвалу або цоколя утеплюють зовні, щоб уникнути контакту стін з промерзлій грунтом. Як матеріал можна вибрати екструдований пінополістирол (він зможе захистити ваш підвал від вологи). Варіанти обробки балконаЯк правило, приміщення утеплюється аж до фундаменту, після завершення робіт його підземну частину засипають землею. Перед початком робіт варто встановити вентиляційні отвори.

Інструкція по утепленню підлог своїми руками при наявності підвалу:

  • Готуємо накат (встановлюємо дошки, прилягають один до одного)
  • Далі стелимо шар гідроізоляційних матеріалів
  • Зверху монтуємо теплоізоляційний матеріал
  • Прибиваємо дерев'яні дошки

Як клеїти плитку на стелю?Зверніть увагу: між підлогою і стіною повинна залишитися вільний простір (1 см) для вентиляції, яке закриється плінтусом.

Щоб обійтися без розбору підлог, можна провести теплоізоляційні роботи з боку цоколя. Для цього до стелі кріплять пароізоляційну плівку, монтують теплоізоляційні листи, після - закріплюють за допомогою сітки. Зверху укладають і закріплюють дошки. Ця робота вимагає вправності і досвіду. Якщо ви не впевнені в своїх силах, краще звернутися до професіоналів, які виконають всі роботи правильно і швидко.Виконавців для будь-яких завдань можна знайти, наприклад, на сервісі YouDo.

Рассказать о статье