КРАЩИЙ УТЕПЛЮВАЧ СТІН

Июнь 6, 2017

Напилення ековати на стіну

Утеплювач для стін

Який утеплювач для стін найкращий?

Якщо скласти портрет кращого утеплювача для стін, то вийде щось таке:

  • Екологічно безпечний. Це найбільш важливий пункт, яким керуються покупці, вибираю утеплювач для стін.
  • Не горючий. Це якість дуже важливо для утеплювача для стін, особливо якщо мова йде про утеплення приміщення зсередини.
  • Не токсичний. Якщо утеплювач для стін виділяє фенол або інші канцерогенні компоненти, то в сучасному світі його навряд чи хтось купить, будь він хоч найдешевший і ефективний утеплювач для стін в світі.

Утеплювач для стін? Пінополістирол!

З розвитком будівельних технологій, ще в 1928 році був проведений перший до цього часу дивовижний матеріал пенополісторіл, який аж до 21 століття складає гідну конкуренцію мінеральним утеплителям для стін.

Пінополістирол настільки добре зарекомендував себе як утеплювач для стін, що його стали використовувати повсюдно, в тому числі для спорудження теплоізоляційного шару військової техніки. У цивільному ж секторі, пінополістирол придбав надпопулярність для обробки зовнішніх стін будівель. Для зниження рівня пожежної небезпеки у виробництві пінополістиролу для потреб будівельної галузі використовуються антипірени, концентрація яких в полімерному матеріалі і визначає клас горючості пінополістиролу. Словом, цей утеплювач для стін повинен обов'язково пройти натурне тестування на пожежонебезпека, вся суть якого полягає в контрольованому підпалі маси пінополістиролу для вивчення його характеристик.

Екструдований пінополістирол

Все частіше на будівельному ринку РФ можна побачити такий утеплювач для стін як екструдований пінополістирол. Як зрозуміло з назви, цей матеріал виробляється методом спінювання маси пінополістиролу, завдяки чому відбувається збільшення його міцності. Саме тому цей полімер, який в будівництві будинків використовується як утеплювач для стін, все частіше використовують як основу для будівництва автомобільних і залізних доріг в якості захисту від промерзання. Використовується цей утеплювач для стін і для спорудження таких об'єктів як льодові палаци, спортмайданчики і стадіони. Він твердий, здатний відмінно тримати тепло, витримує великі навантаження

Рассказать о статье