УТЕПЛЮВАЧ ДЛЯ БУДИНКИ ЗОВНІ

Июнь 6, 2017

Стекловолокняная вата

У багатьох регіонах нашої країни застосовується технологія будівництва каркасного будинку. Щоб запобігти великі тепловтрати фахівці рекомендують застосовувати систему перехресного утеплення каркасного будинку. В її основі лежить перехресний дерев'яний каркас з брусків або дощок, що фіксуються поперек стійок.

Особливості створення перехресного каркаса

Каркас для перехресного утеплення монтується зовні. Для набиваються дерев'яні бруски 50 × 50 мм. Крок брусків повинен відповідати розміру конкретного утеплювача, в середньому від 500 до 600 мм. В цей каркас можна заховати важливі комунікації: електрика, водопровід, каналізація та інше.

Необхідні такі заходи для того, щоб збільшити товщину теплоізоляційного шару. В результаті досягається значна економія коштів на обігріві житлового простору . Для створення теплоізоляційного шару ідеально підійдуть матеріали Capatect, які відрізняються високою якістю і надійністю.

Технологія перехресного утеплення

Виготовивши зовні каркас, в нього поміщається утеплювач. Найчастіше для утеплення каркасного будинку застосовується плитна мінеральна вата. Цей матеріал відрізняється прекрасними технічними характеристиками.

В процесі укладання важливо уникати щілин між каркасом і утеплювачем. В іншому випадку вони будуть служити містками холоду. Відповідно ефективність теплоізоляційного шару буде низькою. Процес подальшого утеплення полягає в наступному:

  • Зверху покладеного теплоізоляційного шару поперек каркаса стін набивається влаговетрозащітная мембрана.
  • Кріпиться вона за допомогою степлера з нахлестом до 20 см.
  • Зверху мембрани набиваються бруски 50 × 50 мм. Одночасно вони будуть утримувати влаговетрозащітную мембрану і служити латами для фіксації облицювального матеріалу.
  • Далі роботи переходять всередину приміщення. З огляду на, що в каркасі стін є укосіни товщиною 50 мм, то перший шар укладається мінеральна вата на цю товщину. В цьому випадку його монтаж буде здійснюватися вертикально.
  • Подібним чином важливо стежити за тим, щоб були відсутні всілякі щілини і зазори.
  • Наступним шаром буде 100 мм утеплювача суцільно.
  • На завершення набивається якісна пароізоляція, яка буде перешкоджати проникненню крапельок вологи в теплоізоляційний шар.
  • Зверху пароізоляції набивається брусок 50 × 50 мм. В результаті утворюється вентильований зазор. Зверху бруска закріплюється облицювальний матеріал.
Рассказать о статье