ЯК УТЕПЛИТИ БАЛКОН СВОЇМИ РУКАМИ

Июнь 6, 2017

показати коментар

У пошуках додаткового простору в квартирі багато здійснюють перепланування приміщень - з'єднують балкони і житлові кімнати, балкони і кухні. При виконанні даного завдання виникає необхідність утеплення кімнати або кухні з метою підтримки комфортної обстановки в приміщенні. Як і чим утеплити балкон , залежить від того, на яку сторону виходить балкон, від матеріалу стін будинку, від ступеня опалювальності приміщення.

Матеріали, використовувані для утеплення балконів . Для цієї мети призначені різні види матеріалів, починаючи від мінеральної вати і пінополістиролу і закінчуючи високоефективними утеплювачами, виготовленими з сучасних спінених матеріалів різної товщини. Оздоблення зовнішньої частини балкона сайдингом або пластиковими панелями також необхідна для додаткової теплоізоляції.

скління балкона

На першому етапі робіт необхідно підготувати балкон до скління. Стіни балкона складаються з бетонних плит, які не відрізняються особливою товщиною, і роль зовнішньої огорожі виконує металева решітка. Тому без проведення додаткової теплоізоляції неможливо рухатися далі. Для початку потрібно стіни балкона викласти ПІНОБЛОЧНИХ плитами або полегшеним керамічною цеглою. Кладка буде чорновий, і допомога фахівця може не знадобитися.

Наступним етапом робіт буде безпосереднє скління балкона. Саме широке застосування отримали вікна з полівінілхлориду. Дерев'яні вікна також повертають собі колишню популярність. При дотриманні правильної обробки (нанесення антисептика, покриття поверхні фарбою в кілька шарів) дерев'яні вікна за своїми якісними характеристиками не поступаються металопластикових конструкцій.Після того як склопакети встановлені, слід закрити всі існуючі щілини по периметру віконного блоку. З цією метою використовується монтажна піна. Герметизація в деякій мірі скоротить втрати тепла.

Рассказать о статье