Цокольний сайдинг і його особливості

Август 10, 2018
Утепление балкона в Киеве

Цокольний сайдинг - ідеальна обробка цоколя будь-якого будинку. Крім ефектного зовнішнього вигляду, він захищає фундамент будівлі від впливу атмосферних опадів, весняної талої та дощової води, міжсезонний деформації. Фасадні панелі дозволяють стінам віддавати зайву вологу. Саме завдяки цій властивості, фасади, оброблені сайдингом, називають вентильованими або Вентфасади.

Цокольні панелі виробляються з полімерних матеріалів на термопластавтоматах. Технологія лиття дозволяє створювати синтетичні матеріали з дуже великим терміном експлуатації. Особливу практичність цим виробам надають кріпильні пристрої з замками і засувками, що дозволяють виробляти монтаж без будь-якої додаткової фурнітури, метизів або клеять складів. Для монтажу попередньо виготовляється металева обрешетка, на яку кріпляться листи сайдинга.

«Родзинка» цокольного сайдинга - панелі, що імітують натуральні матеріали. Наша компанія готова запропонувати кілька колекцій полімерних імітацій «дикого» чи обробленого каменю, дерева і цегли, що дозволяють створити цілісний образ будівлі, надати йому ефектний і респектабельний вигляд. Реалістичність імітацій надзвичайно висока: з першого погляду штучний камінь зможе відрізнити від натурального тільки професіонал. У нас такий вид обробки дуже популярний і попит на нього продовжує зростати.

Цокольний відрізняється від звичайного фасадного сайдингу значною товщиною листа (до трьох міліметрів) і багатим вибором фактур, тому його досить часто використовують для облицювання сходів, фронтонів, димових труб, а також всієї будівлі цілком. В оформленні будівлі можна гармонійно і зі смаком поєднувати різні види фасадних і цокольних панелей. Матеріал не вимагає оновлення, як оштукатурені поверхні. Він легко миється звичайною водою зі шланга і не схильний до дії корозії, а також гнильних мікроорганізмів.

Секрети популярності цокольних панелей

Цокольний сайдинг увійшов в моду, всього десять-п'ятнадцять років тому, але зростання його популярності мав стрімкі темпи. Причина в поєднанні цілого ряду функціональних і декоративних якостей:

забезпечення ефективного захисту цоколя від будь-яких зовнішніх впливів;

температурний діапазон використання від мінус 50 до плюс шістдесяти градусів за шкалою Цельсія;

висока опірність всім видам корозії, в тому числі і мікробіологічної;

підвищена ударостійкість, яка зберігається навіть при низьких температурах, аж до мінус шістдесяти градусів;

у виробництві цокольного сайдинга застосовуються найсучасніші технології, тому термін його експлуатації перевищує багато натуральні матеріали, декоративні якості і міцності зберігаються на всьому протязі цього терміну;

фасадні панелі не вимагають ні спеціального обслуговування, ні регулярних ремонтів;

завдяки сучасним пристроям кріплення, панелі з'єднуються між собою замками і засувками, тому монтаж надзвичайно простий.

Ви можете придбати якісні фасадні панелі за посиланням https://budshopping.com.ua/fasadnye-paneli/, Вас приємно здивує широкий асортимент та приємна ціна.

чудові імітації натуральних матеріалів коштують набагато дешевше, ніж їх природні аналоги, тому вони доступні для проектів з різними бюджетами.

Рассказать о статье