ЧИМ УТЕПЛИТИ КВАРТИРУ ЗСЕРЕДИНИ

Июнь 5, 2017

Утеплення всередині спіненим

Якщо у вашій квартирі нестерпно холодно взимку, а отримати узгодження на утеплення фасаду зовні не вдалося - не впадайте у відчай. Про те, як вирішити проблему без шкоди для зовнішнього вигляду будівлі, розповідає інженер МТО, представник компанії «НОРД Інжиніринг» Андрій Долотов.

imageIngo Bartussek / Fotolia

обробляємо шви

Якщо ви живете в панельному будинку, у вас є варіант утеплити квартиру зсередини за допомогою обробки швів між плитами. Ви викликаєте фахівців, і вони спочатку наносять утеплюючий шар, а потім герметизирующий. Це, звичайно, не вирішить проблему в корені, але може значно поліпшити ситуацію. Чому? Справа в тому, що в багатьох панельних будинках радянського часу при будівництві застосовували дешеві недовговічні матеріали. Деякі будинки вже відзначили 50-річний «ювілей», і герметичність швів давно порушена (утеплюючий шар розсипався, а порожнечі, що утворилися відкриті всім вітрам і дощам).

Треба враховувати, що всі будинки різні, тому рекомендуємо викликати фахівців для оцінки: вони зможуть сказати, чи є сенс в роботах такого типу. Крім того, залежно від конкретної серії будинку будуть відрізнятися способи утеплення і герметизації шва. До речі, таку процедуру іноді вдається «проштовхнути» за рахунок компанії, що управляє.

Внутрішнє утеплення фасаду

Внутрішнє утеплення фасаду - ідеальний варіант, коли потрібно змінити ситуацію в тільки в одній квартирі. Вам не потрібно отримувати спеціальних дозволів або домовлятися з сусідами. Всередині квартири ви самі собі господарі.

Утеплення стін зсередини додасть до них приблизно 10-15 см. Цей спосіб фактично передбачає капітальний ремонт утеплюваної стіни. Процедура починається з демонтажу обробки і штукатурки. Після виявляються всі щілини і тріщини в фасадній стіні. У них закачуються склади зі спеціальними присадками. Після цього виконується підготовка стіни, потім наноситься грунтовка глибокого проникнення.

Далі слід дуже важливий етап, на якому ні в якому разі не варто економити (не забувайте, що дотримання технології - запорука успіху!). Йдеться про обробку стиків Гідростоп з подальшим нанесенням пароізоляції. Ця процедура в подальшому вбереже вашу квартиру від проникнення вологи зовні. Якщо роботи будуть зроблені неякісно, то від надлишку вологості може з'явитися цвіль, грибки, патогенні організми.

ПОЛЕЗНЫЕ РЕСУРСЫ
Рассказать о статье