ЧИМ УТЕПЛИТИ ЛОДЖІЮ

Июнь 5, 2017

Як утеплити лоджію своїми

Лоджія може цілком стати затишним і комфортним місцем в будинку. Її можна перетворити в невелику кімнату для відпочинку, окремий кабінет, зимовий сад або об'єднати з іншою кімнатою для розширення житлової площі. Саме тому у багатьох виникає питання про те, чим утеплити лоджію зсередини.
Від чого залежить вибір утеплювача?
Залежно від майбутнього призначення лоджії підбираються необхідні матеріали. Якщо є плани з'єднати лоджію і кімнату або залишити її окремо, то необхідно використовувати різні види теплоізоляційних матеріалів, які укладаються в два шари.
Багатьох цікавить, чи потрібно утеплювати лоджію зсередини, якщо вона використовується в ролі підсобного приміщення? Утеплення перешкоджає виникненню протягів і допомагає зберегти тепло в квартирі, тому теплоізоляція просто необхідна.
Матеріали для утеплення
На сучасному ринку надано величезну кількість теплоізоляційних матеріалів. Тому іноді складно вибрати, чим краще утеплити лоджію зсередини. Вибір залежить від необхідного рівня теплоізоляції, довговічності використання, стійкості до вологи і впливу мікроорганізмів, вогнестійкості.
Серед найпопулярніших матеріалів слід виділити:

Мінеральну вату;
Базальтове волокно;
Пінопласт;
пінополістирол;
пінополіуретан;
Інші матеріали на основі екструдованого пінополістиролу.

А розібратися в тому, яким матеріалом краще утеплити лоджію зсередини допоможуть їх характеристики.
Мінеральна вата володіє високими теплоізоляційними і звукоізоляційні властивості, не горить, але є гигроскопичной, тому вимагає попередньої гідроізоляції. Пінопласт також відрізняється хорошими характеристиками, але слід вибирати спеціальний самозатухаючий матеріал.
Решта матеріали відрізняються довговічністю, легкістю в монтажі, забезпечують гідро- і звукоізоляцію, добре зберігають тепло, але при цьому не мають дихаючими властивостями.

ПОЛЕЗНЫЕ РЕСУРСЫ
Рассказать о статье