УТЕПЛЮВАЧІ ДЛЯ СТІН ВСЕРЕДИНІ БУДИНКУ

Июнь 6, 2017
Утепление балкона в Киеве

МОСТИК ХОЛОДА В ПРИМІЩЕННЯХ

Місток холоду - це елемент або частину основної конструкції, який пропускає через себе холод. Таким чином, всі прагнуть позбутися від пристрою таких містків, адже необхідна максимально герметична конструкція, яка буде добре стримувати тепло всередині приміщення.
Отже, багато хто прагне побудувати будинок, який, в ідеалі, не випускатиме з приміщень тепло і пропускати холод всередину. Ідеальною конструкцією була б така, конструкція, яка абсолютно герметична, пориста (низька теплопровідність). Але всім нам потрібне сонячне світло і тепло, яке передається сонцем, а без влаштування вікон сонячне світло в приміщення не потрапить. Таким чином, вікно є дуже хорошим містком холоду в стіні. Так що ж робити з цими містками холоду?
Багато спостерігали таке явище, як «плачуть» вікна - це один із проявів містка холоду. Вікно набагато тонше стіни будинку, тому теплопровідність у нього краще, т. Е. Холоду пройти через скло простіше, ніж через стіну. Конденсат на вікнах - це результат зміщення точки роси конструкції, тому під кожним вікном встановлюються радіатори або конвектора (при використанні вітражних вікон, т. Е. Вікно має висмокчу від підлоги до стелі).
При поганому утепленні укосів вікон (містків холоду) збільшуються витрати на обігрів приміщення, так як можливі втрати до 1/3 від загального обсягу. Укоси вікон і дверей - це тільки один з можливих варіантів утворення містків холоду, але також хорошими провідниками можуть бути колони, стійки і ригеля при каркасному будівництві.
Якщо при влаштуванні стіни використовується каркас, тоді стійки, крім несучої функції, можуть виконувати функцію містка холоду. Щоб цього не відбувалося, потрібно подбати про виконання правильного монтажу утеплювача стін. Також, щоб зменшити ймовірність утворення містків холоду, в якості матеріалу для стійок використовується дерево (теплопровідність дерева набагато менше теплопровідності металу або бетону).

Плита перекриття - місток холоду
Існують містки холоду, які можна усунути, але бувають і такі, з якими доводиться тільки змиритися. Яскравим прикладом служить залізобетонна плита перекриття, яка спирається на несучі стіни. Так як край плити виходить на край площині зовнішньої стіни і межує із зовнішнім середовищем, тому є хорошим провідником холоду усередину будинку.
Щоб зменшити теплопровідність плити, її утеплюють додатково. Але все ж цього недостатньо. Найефективнішим способом буде пристрій розриву в шарі бетону і утеплення арматурного каркаса теплоізоляційним матеріалом. Як правило, цей спосіб не використовується в будівництві через економічні чинники.

Рассказать о статье