ЯК УТЕПЛИТИ ДЕРЕВ'ЯНУПІДЛОГУ В ПРИВАТНОМУ БУДИНКУ

Июнь 6, 2017

Як утеплювати підлогу в будинку фото

Будівництво дерев'яного будинку - не така вже й складне завдання, якщо чітко дотримуватися всіх норм і правил.

Першим етапом будівництва є створення проекту будинку. Тут можна дати волю своїй фантазії і спроектувати будинок мрії. Після того як створений і затверджений проект, починається будівництво - заливка фундаменту, зведення стін, даху, вибір фасадних покриттів. Дуже часто будівництво будинку триває не один рік. І виникає необхідність якісь роботи провести своїми руками. Монтаж чорнового покриття для підлоги - це саме ті роботи, які не вимагають спеціальних навичок і підготовки. Інструменти, потрібні для установки цього статі, знайдуться у кожного чоловіка.

Отже, фундамент вже залитий, стіни і дах зведено, можна починати стелити чорнову підлогу в дерев'яному будинку своїми руками.

Створення атмосфери затишку і тепла в будинку - найважливіше. Це неможливо без будівництва якісного статі. Безумовно, комфорт створює чистове покриття підлоги - ламінат, кахельна плитка, ковролін, паркет. Але щоб це вбрання покриття могло радувати вас довгі роки, потрібно підготувати якісну чорнове покриття.

Чорнову підлогу є першим етапом підготовки до будівництва статі в будинку з бруса або дерева. Монтаж чорнової підлоги потрібен для створення рівної горизонтальної поверхні для укладання будь-якого обраного вами чистового покриття. І, звичайно, чорнову підлогу служить для забезпечення додаткової теплоізоляції в дерев'яному будинку.

Підстава чорнової підлоги роблять двома можливими способами - бетонною стяжкою або установкою дерев'яних конструкцій.

Для створення такого статі використовують різні дошки, які не підходять для чистового статі, але на них можна кріпити необхідні ізоляційні шари.

Як своїми руками підготувати підставу для підлогового покриття

Чорнові підлоги в будинку своїми руками робляться за такою схемою:

  • з розрахунку навантаження на підлоги в дерев'яному будинку робиться підстильний шар з плит або грунту
  • вирівнюючий шар - за допомогою будматеріалів вирівнюється попереднє покриття
  • проміжний - забезпечує вентиляцію
  • укладка гідроізоляційного шару
  • укладка ущільнювача
  • укладка пароізоляційного шару

Будівництво чорнової підлоги на лагах

Найбільш поширеним способом будівництва чорнової підлоги в дерев'яному будинку є його кріплення на лагах (балках). Потім на балки можна кріпити будь-який матеріал - дошки, фанеру, оргаліт, ДСП.

Якщо чорнову підлогу на балках робиться по перекриттю, то в верхньому вінці заздалегідь свердлять пази, куди потім вставлять колоди.

Лаги кладуть на дерев'яні балки або покриття з бетону. Для дерев'яних конструкцій найкраще використовувати деревину хвойних порід. Вона менше схильна до деформації і служить набагато довше.

Укладання плитки у ванній своїми руками Як спаяти лінолеум в домашніх умовах? Як зібрати шафа-купе?

Рассказать о статье