УТЕПЛЕННЯ ДАХУ МІНЕРАЛЬНОЮ ВАТОЮ

Июнь 6, 2017

Як правильно утеплити дах

утеплення дерев'яного дахуОднак з кожним роком на ринку з'являється все більше матеріалів, які чудово підходять для даної процедури. Крім цього, солома може легко спалахнути, в той час як мінеральна вата або скловолокно абсолютно вогнестійкі.

Які існують особливості при утепленні даху

  1. Не можна проводити утеплення даху відразу ж після будівництва дерев'яного будинку, необхідно дочекатися поки він дасть усадку. Для того щоб не помилитися, краще всього почекати як мінімум рік, при цьому не забуваючи повністю закінчити обробку покрівлі.
  2. Якщо дерев'яний будинок був побудований вже досить давно, краще підійти до процесу утеплення даху більш грунтовно. У тому випадку, якщо покрівля постійно протікає, можливо, буде потрібно провести капітальний ремонт, а також повністю замінити всі перекриття між житловими приміщеннями і горищем.

У тому випадку, якщо відбувається ремонт крові мансардного типу, потрібно грамотно поєднувати теплоізоляцію разом зі спеціальною світловідбиваючої плівкою, яка обов'язково повинна бути виготовлена на алюмінієвій основі. Як утеплити дах мінеральною ватою

Такий спосіб зміцнення дерев'яного даху дозволить забезпечити надійність і ефективність покриття. Крім цього, мінеральна вата володіє досить невеликою вагою, а значить покрівельні перекриття не будуть постійно просідати.

утеплення дерев'яного даху

Рассказать о статье