ЯК УТЕПЛИТИ ЛОДЖІЮ

Июнь 6, 2017

Як утеплити лоджію своїми

Утеплення лоджії своїми рукамиЛайфхак, який дозволить вам швидко і з мінімальними зусиллями перетворити балкон або лоджію в повноцінне житлове приміщення.

Багато міських жителів хотіли б зробити з лоджії або балкона ще одну кімнату, яка стане продовженням квартири. Адже тоді ми отримаємо додаткові квадратні метри, а це - вагомий і приємний бонус до загальної площі житла.

Як правильно утепл / ить балкон або лоджію.

Утеплення лоджії своїми рукамиДля цього балкон чи лоджію необхідно утеплити. Перш ніж ми розповімо, як це зробити правильно і з мінімальними витратами коштів і часу, необхідно зрозуміти, чим балкон відрізняється від лоджії, а в чому вони схожі.

Лоджія - це будівельна конструкція, яка не виступає за поверхню фасаду будівлі.

Балкон - це консольне споруда, яка виступає за площину фасаду.

При цьому вони не мають системи опалення, і в більшій мірі схильні до промерзання, ніж інші приміщення в квартирі.

Утеплення лоджії своїми рукамиОтже, для їх утеплення, а також подальшого монтажу обігрівальних приладів, потрібен матеріал, що володіє високими теплоізоляційними властивостями при мінімальній товщині і вазі. Це дозволить мінімізувати втрату корисної площі, тому що утеплювач монтується зсередини, а також скоротити витрати на опалення реконструйованого приміщення.

Тому для утеплення балкона або лоджії потрібно використовувати утеплювач, що перевершує всі інші по теплофізичних характеристик і споживчих властивостей. Це - ПІР-теплоізоляція.

Утеплення лоджії своїми рукамиРозповімо, чому ми її вибрали.

1. Для реновації балкона використовуйте теплоізоляцію, яка, при мінімальній товщині, забезпечує максимальну ефективність утеплення

PIR-теплоізоляція, на основі поліізоціанурата, має майже дворазову перевагу по теплоізолювальної здатності над кам'яною ватою. Це означає, що, для утеплення балкона , нам буде потрібно менший шар матеріалу.

2. Щоб теплоизолировать лоджію або балкон, вибирайте довговічний матеріал

Термін служби PIR-теплоізоляції - не менше 50 років. При цьому утеплювач не змінить своїх характеристик і геометричних розмірів.

Утеплення лоджії своїми руками Утеплення лоджії своїми руками Утеплення лоджії своїми руками Утеплення лоджії своїми руками

Рассказать о статье