ЧИМ УТЕПЛИТИ СТІНИ ЗОВНІ

Июнь 5, 2017

Чим утеплити стіни зовні в

Будь-яка стіна - дерев'яна, цегляна або бетонна - промерзає. А це - шлях до холодного повітря, протягу по ногах, конденсату, вогкості і цвілі ... Цього можна уникнути, якщо використовувати додаткове утеплення якісними ізоляційними матеріалами. Утеплення стін матеріалами ТеплоКНАУФ запобігає промерзання і зберігає здоровий мікроклімат в будинку на довгі роки.

Чому утеплітеліТеплоКНАУФ краще для стін

Мінераловатні утеплювачі ТеплоКНАУФ мають наступні переваги:

 • Екологічна чистота
  Утеплювач абсолютно безпечний для навколишнього середовища і здоров'я людини, а також для людей із захворюваннями органів дихання та алергіків;
 • Низька теплопровідність
  Матеріал чудово ізолює приміщення, створюючи ефект «дихаючого термоса» з оптимальним співвідношенням температура / вологість.
 • Негорючість
  Утеплювач для стін ТеплоКНАУФ не підтримує горіння і здатний протистояти відкритого вогню.
 • Можливість переміщення і повторного використання
  Гнучкий і м'який, утеплювач не боїться повторного згинання.
 • Високі індекси ізоляції шуму
  Один матеріал - дві вигоди! Всі утеплювачі ТеплоКНАУФ мають гарну тепло-і звукоізоляцією, що подзволіт вам зробити свій будинок теплим і тихим.

Який матеріал вибрати для утеплення стін?

продуктописзастосування

Що вибрати: внутрішнє або зовнішнє утеплення стін?

Залежно від стінового матеріалу, утеплення стін виконується з внутрішньої або зовнішньої сторони. Що вибрати в вашому випадку?

Кращий варіант - зовнішня теплоізоляція стін. Утеплення стін зовні передбачає хорошу адгезію підстави. При цьому, якщо стара обробка тримається погано, просто позбудьтеся від неї.

ПОЛЕЗНЫЕ РЕСУРСЫ
Рассказать о статье