УТЕПЛЕННЯ ПІДЛОГИ ЛАЗНІ

Июнь 6, 2017

Утеплення підлоги в лазні на палях

Конструкція утепленого бетонної підлоги

Навіщо взагалі необхідно утеплення підлоги в лазні?

Чи можна обійтися без утеплення підлоги? Звичайно можна. Однак при цьому слід пам'ятати, що нагріти баню з неутеплені підлогою буде значно складніше, до того ж, така конструкція буде значно швидше втрачати тепло. Все це виллється власнику лазні в підвищена витрата дров і електроенергії, що, істотно, вдарить по гаманцю. Вже через пару місяців, від експлуатації лазні без утепленого статі він витратить більше коштів, ніж, якби зважився на утеплення підлоги в лазні.

Ми скажемо більше: від того, як якісно буде побудований і утеплений підлогу в лазні , безпосередньо залежить термін служби всієї лазні, трохи, ні мало.

Ось чому так важливо зараннее зробити планування приміщень лазні та планувати теплоізоляцію ще до того, як будівництво лазні підійде до кінця. Важлива теплоізоляція всій лазні, але статі - особливо, адже саме через пів йде велика частина тепла лазні. Перш, ніж утеплювати підлогу в лазні, слід визначитися з матеріалом, який буде використаний для утеплення.

Для цієї мети непогано підійде керамзит, який часто використовується також з метою утеплити стелю і стіни. Керамзит краще за інших матеріалів оберігає баню від цвілі, конденсату і зайвої витоку тепла. Найкращим варіантом є утеплення бетонної підлоги за допомогою керамзиту.

Утеплення підлоги в лазні з використанням пінопластових плитЧому бетонну підлогу краще, ніж дерев'яний?

В принципі, кожен підлога володіє своїми перевагами і недоліками, але головною відмінністю бетонної підлоги є більш тривалий термін служби - в 3-4 рази довше, ніж термін служби дерев'яної підлоги. Це означає, що разом з заміною підлоги, власнику лазні доведеться повторно проводити його утеплення, що більш затратно і нерентабельно. Але, незалежно від того, який підлогу встановлений у вашій лазні - бетонний або дерев'яний - його обов'язково слід утеплити.

Як утеплити бетонну підлогу, використовуючи керамзит?

Керамзит кладеться між декількома шарами бетону.

Етап 1. Робимо перший бетонний шар.

Етап 2.Ожідаем деякий час, дозволяючи бетону застигнути.

Етап 3. Шар керамзиту товщиною 8 см засипається на перший шар бетону.

Етап 4. На засипаний керамзит ллється другий шар бетону. При цьому, даний шар в обов'язковому порядку слід армувати. З цією метою слід застосувати сітку-рабицю, або арматуру.

Рассказать о статье