УТЕПЛЕННЯ ПІДЛОГИ ПЕРШОГО ПОВЕРХУ

Июнь 6, 2017

Етапи робіт по утепленню підлоги

Пиріг утеплення бетонної підлогиЯк ефективніше провести утеплення підлоги першого поверху заміського будинку, що знаходиться над холодним підпіллям або підвалом, хвилює кожного господаря. Якщо до вирішення цього питання підійти халатно і не виконати ряд обов'язкових робіт по теплоізоляції перекриття, то про комфортний проживанні можна забути. Холодні підлоги будуть псувати всю картину, приносячи членам сім'ї масу незручностей. Звичайно, існують технології, за якими проводиться утеплення підлог першого поверху в уже побудованих будинках. Однак краще про це подбати на стадії будівництва будинку. Це набагато вигідніше і по тимчасовим, і за грошовими витратами. Схеми утеплення підлоги першого поверху про грунту і по плиті перекриттяМожна використовувати і різні способи утеплення, не озираючись на висоту стель і необхідність проведення великого обсягу «мокрих» робіт. У цій статті ми розглянемо основні варіанти проведення теплоізоляційних робіт з утеплення дерев'яного або бетонної підлоги першого поверху.

У дерев'яних будинках теплоізоляційні роботи ведуть за технологією пристрою подвійного статі. При цьому передбачається настил чорнової підлоги, обробленого антисептиками. Далі в простір між лагами укладається обраний утеплювач і затьмарюється шаром пароізоляційного матеріалу. Потім приступають до монтажу чистового підлогового покриття. Як бачите, способи утеплення підлоги першого поверху в дерев'яних будинків відрізняються лише вибором матеріалу для укладання одного або декількох шарів теплоізоляції. В іншому конструкція «пирога» залишається незмінною протягом уже довгих років будівництва житлових будинків.

Важливо! При утепленні дерев'яного статі перевага віддається м'яким і еластичним теплоізоляційних матеріалів, які мають низьку щільність і малу вагу. В якості такого утеплювача можуть виступати мінераловатні плити або Піноплекс.

Рассказать о статье