ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ ПІДЛОГ

Июнь 6, 2017

Звуко- і теплоізоляція підлог

теплоізоляція підлог

Загальна інформація

Підлоги відіграють істотну роль в збереженні тепла усередині будівель. У звичайному будинку втрати тепла через підлоги без теплоізоляції можуть досягати 20% від загального обсягу тепловтрат, оскільки через неізольовані підлоги тепло відводиться в грунт, в неопалювані приміщення і в навколишній простір. Крім зменшення втрат тепла, теплоізоляція підлог дозволяє більш ефективно використовувати їх теплоємність. Отримана таким чином економія енергії сприяє зниженню як вартості опалення, так і рівня забруднення навколишнього середовища. Температура на поверхні підлоги є основним фактором, що визначає ступінь комфортності приміщення, особливо якщо до внутрішньої температурі пред'являються певні вимоги щодо збереження певної температури.

Сьогодні, необхідність застосування теплозберігаючих технологій регламентується на федеральному рівні. Відповідно до прийнятого Федеральним законом РФ від 23 листопада 2009 року № 261-ФЗ «Енергозбереження та підвищення енергетичної ефективності та внесення змін до окремих законодавчих актів РФ» особливо актуально напрямки скорочення тепловтрат огороджувальних конструкцій будівель, тим самим скорочення енерговитрат на опалення і підтримка оптимальних умов життєдіяльності людини.

Таким чином, відповідно до ФЗ №261 і гострою проблемою постійного зростання тарифів, наявність теплоізоляції при проектуванні підлог перших поверхів є обов'язковим. Перевага плит з екструдованого пінополістиролу ПЕНОПЛЕКС® стає особливо очевидним при влаштуванні «безпідвальних» будівель, коли підлоги перших поверхів знаходяться безпосередньо на підставі. Ефективність такого утеплення залишається на високому рівні навіть при експлуатації в самих екстремальних умовах: дії вологи, низьких температур і механічних навантажень.

Переваги плит ПЕНОПЛЕКС® при утепленні підлоги :

  • Нульове водопоглинання.
  • Висока міцність на стиск і мала ступінь деформації при стисненні.
  • Низька теплопровідність і здатність зберігати вихідні теплоізоляційні властивості протягом практично необмеженого періоду часу навіть при дії вологи і механічних навантажень.
  • Стійкість проти гниття і старіння.
Рассказать о статье