УТЕПЛЕННЯ ПІДЛОГИ КЕРАМЗИТУ

Июнь 6, 2017

Теплоізоляція підлоги керамзитом

Керамзит - це природний наповнювач, який сьогодні користується великим попитом. Він використовується в будівельній сфері в якості утеплення підлог, стін, перекриттів. При проведенні досліджень було доведено, що за допомогою керамзиту можна скоротити втрату тепла до 70%, що дозволить істотно економити на енергоресурсах. Основними властивостями, які принесли керамзиту таку популярність, є легкість, висока міцність, екологічність, натуральність, вогнетривкість. Найчастіше, він використовується для теплоізоляції підлоги.

Існують деякі рекомендації, які дозволять якісно виконати ізоляцію підлоги керамзитом:

1. Необхідно враховувати, що на підлогу постійно діє навантаження на відміну від стелі і стін. Це буде впливати на товщину цементної стяжки, а також на товщину керамзитовою подушки.

2. Керамзит необхідно засипати на шар гідроізоляції і пароізоляції. Кожне полотно має лягати внахлест на попереднє. Всі місця з'єднання внахлест необхідно склеювати канцелярським скотчем. Також слід робити напуск матеріалу на стіни, висотою не менше передбачуваного шару.

3. Для кращого ущільнення необхідно використовувати дві фракції керамзиту. Зазвичай використовуються фракції 0-10 і 10- 20. Це забезпечить гарне ущільнення і запобіжить посадку.

4. Для того щоб зробити шар керамзиту рівним, необхідно встановити маяки. Встановлювати їх слід за рівнем.

5. Для досягнення максимального ефекту ізоляції, шар керамзиту необхідно зробити не менше 10 см.

6. Щоб уникнути руху керамзиту при укладанні стяжки, його поверхня необхідно полити цементом, розведеним у воді. Це забезпечить невелике схоплювання верхніх шарів.

7. Стягування рекомендується армувати металевою сіткою - це дозволить рівномірно розподіляти навантаження по всій поверхні.

Рассказать о статье