УТЕПЛЕННЯ ДЕРЕВ'ЯНОЇ ПІДЛОГИ

Июнь 6, 2017

Утеплення підлоги пензлем

Проводити всі теплоізоляційні роботи для проживання взимку слід, коли на дворі тепло - в цьому випадку ви зробите утеплення дачного будиночка недорого і якісно.

Матеріали для утеплення літнього будиночка

Мінеральні і целюлозні утеплювачі потребують якісної ізоляції від вологи. Мінеральні утеплювачі використовуються переважно для захисту фасадів і підлоги будинку від холоду. Мінвата застосовують в будівництві вже багато років в нашій країні, вона зарекомендувала себе тільки найкращим чином. Целюлозні утеплювачі представлені в основному ЕКОВАТОЙ.

Піноплекс або пінополістирол необхідні при утепленні фасадів, при утепленні фундаментів будинків. Піноплекс - міцний плитний утеплювач, якому не страшна вологість, вогонь, гризуни і комахи (що актуально для заміського будинку). Пінопласт ж, навпаки, схильний до горіння, його облюбували гризуни, але поряд з цим - це найдешевший і популярний утеплювач в Росії, серед забудовників.

Для мінеральних утеплювачів товщина шару повинна складати 1 сантиметрів. Для більш пористих утеплювачів товщина шару повинна збільшуватися до 15 сантиметрів.

Вимоги до матеріалів для утеплення

Мінеральні утеплювачі потрібно ущільнювати, після натискання рукою, матеріал повертається в первісний стан. Теплоізолятор в матах не слід розпушувати. Як ми вже згадували, рулонні утеплювачі вбирають вологу, тому слід їх ретельно закривати пароізоляцією з двох сторін.

Вибираємо матеріали для утеплення

Оскільки в садових будинках часто заводяться дрібні гризуни, а через рідкісного опалення будинок часто промерзає, утворюючи конденсат і іній на стінах, то для будиночка необхідний утеплювач стійкий до вологості і гризунам. Піноплекс підходить за цими характеристиками на 100 відсотків, недарма його використовую при утепленні фундаментів будинків.

Утеплення підлоги і фундаменту

Комфорт будиночка буде залежати в чималому ступені від конструкції підлоги. Найчастіше це один ряд дощок, покладений на лаги, на статеві дошки стелять лінолеум, ДСП або ДВП. Через такі підлоги від землі проникає холод і навіть висока температура в кімнаті не допоможе вберегти від замерзання ніг, коли незроблене утеплення підлоги.

Якщо будинок побудований на стрічковому фундаменті, то в цоколі зазвичай присутні продухи - отвори для вентиляції підпілля. На зиму продухи слід закрити в обов'язковому порядку шматком утеплювача або непотрібної ганчіркою. З приходом тепла продухи слід відкрити.
Якщо з тим, як утеплити фундамент садового будиночка все зрозуміло, то займемося підлогою. Для його утеплення слід зняти покриття для підлоги. Утеплення дерев'яної підлоги в дачному будиночку слід проводити за допомогою пристрою лаг і закладки між ними утеплювача. Після чого вся конструкція зашивається чорновою підлогою - фанерою або OSB.

Рассказать о статье