УТЕПЛИТИ ДАХ СВОЇМИ РУКАМИ

Июнь 6, 2017

Утеплити дах своїми руками з

Дах з діроюСучасна будівельна галузь вважає утеплення даху одним з важливих етапів зведення будинку, і пропонує використовувати різноманітні матеріали для цього. Для кожного виду утеплювача існує своя інструкція по монтажу, і навіть якщо ви не збираєтеся робити це своїми руками , знати хоча б загальний порядок необхідно, щоб в подальшому правильно стежити за станом вашого будинку, а що буває з будинками, за якими ніхто не спостерігає, можна подивитися на фото.

Пінопласт - матеріал легкий, тому з ним можна працювати в будь-яких варіантах, як до покриття даху покрівлею, так і після цього. Як відбувається утеплення даху зсередини, якщо у вас запланована мансарда?

  • По кроквах кріпиться спеціальна плівка-мембрана, наприклад,утеплити пінопластом

    ізоспан, плівку укладають вільно, щоб вона трохи провисала, водонепроникний шар повинен бути повернений до покрівлі. Оскільки плівка завширшки все крокви ви не вийдете, її стелять з перетином в 10 см, а стики проходять скотчем.

  • При розрахунку кроквяної системи, намагаються робити крок кроквяних ніг таким, щоб утеплення даху пінопластом можна було виробляти не розрізаючи листи. Пінопласт повинен щільно сідати між кроквами, щоб не було щілин, через які буде проникати холодне повітря. Фахівці радять пінопласт стелити в два шари: перший - між кроквами, а другий - поверх крокв, із зсувом, щоб щілини, які можуть утворитися в процесі експлуатації будинку були зачинені цільним нижнім листом. Щоб пінопласт щільно тримався, його садять на клей. Якщо пінопласт виявився дещо вужче, ніж відстань між кроквами, то щілини заповнюють монтажною піною.
  • Наступним шаром може йти звукоізоляція або відразу пароізоляційна плівка, яка буде розділяти поверхню внутрішньої обробки мансарди і пінопласт, а потім вже монтується внутрішнє оздоблення мансарди.
Рассказать о статье