УТЕПЛЕННЯ ПІДЛОГИ БАЛКОНА СВОЇМИ РУКАМИ

Июнь 6, 2017

Утеплення підлоги своїми руками

утеплюємо підлогу балконаОб'єднання балкона з загальним житловим простором увазі попередню реалізацію широкого ряду процедур. Перш за все приміщення необхідно утеплити. Як правило, найбільше в теплоізоляції потребує підлогу. Найчастіше балкон розташовується нижче рівня основних кімнат, тому рекомендується не економити на теплоізоляційних матеріалах, заповнюючи ними весь вільний простір під підлогою.

Правильно підбираємо необхідні матеріали

Для того щоб якісно утеплити підлогу на балконі, можна використовувати безліч різних покриттів, серед яких варто особливо відзначити пінопласт, пенофол, Піноплекс, керамзит і мінеральну вату.

Піноплекс є одним з найбільш затребуваних теплоізоляційних матеріалів. Йому притаманний цілий спектр переваг, завдяки яким він і користується великим попитом. Структура пеноплекса не руйнується протягом тривалого терміну, зберігаючи всі свої унікальні властивості. ПіноплексКрім того, цей матеріал практично не поглинає вологу, перешкоджаючи поширенню гнилі і цвілі. Слід також згадати, що Піноплекс має мінімальним ступенем теплопровідності. Купити Піноплекс можна в будь-якому спеціалізованому магазині. Цей матеріал відповідає всім вимогам екологічної безпеки, оскільки в основі його виробництва лежить екструзія з полістиролу. пенофолВикористання пеноплекса дозволяє здійснити теплоізоляційні процедури легко і швидко.

Піноплекс

Пенофол входить в категорію інноваційних покриттів для теплоізоляції підлоги на балконі. Його виробляють із застосуванням алюмінієвої фольги. Монтажні роботи з використанням пенофола істотно спрощуються. Укладання цього матеріалу допустимо виробляти безпосередньо на основу з бетону. Купити пенофол варто ще й через його універсальності. Справа в тому, що це покриття ідеально поєднує в собі відразу кілька позитивних характеристик. Пенофол здатний виступати одночасно в якості утеплювача, звукоизолятора і гідроізолятора.

пінопласт керамзит миниральная вата фанера

Рассказать о статье