ЯК УТЕПЛИТИ ЛОДЖІЮ СВОЇМИ РУКАМИ

Июнь 6, 2017

Як утеплити лоджію своїми

Як утеплити лоджію своїми руками - фото і відеоЯкісне утеплення лоджії дозволить вам використовувати це приміщення як житлового не тільки влітку і навесні, але і в холодну пору роки. Треба сказати, що завдання це досить складна і трудомістка, але при цьому цілком реалізована своїми руками . Для того, щоб добре утеплити фасад квартири або лоджію, вам буде потрібно здійснити декілька етапів робіт по ізоляції стін, стелі та підлоги.

утеплення кутів

Як утеплити лоджію своїми руками - фото і відеоПеред початком робіт потрібно уважно оглянути стіни і зрозуміти, які з них виходять на вулицю, а які - межують з квартирою. Кути і стіни лоджії, які межують з вулицею, необхідно буде утеплити особливо ретельно. У разі, коли стіна лоджії межує з утепленою сусідської лоджією, можна обмежитися утепленням лише примикає кута, що виходить назовні будинку.

Якщо тепла стіна межує з холодною, з підлогою або стелею, то зовнішній кут буде вважатися холодним. Тут вам буде необхідно повністю утеплити всю холодну стіну, стелю та підлогу, а теплу стіну ізолювати на ширину від 30 см і більше.

Утеплення кутів здійснюється шляхом їх скошування у вертикальній площині. При цьому площина повинна досягати в ширину близько 25 см. У тому ж випадку, коли кут утворений двома теплими стінами, ні в яких матеріалів утеплювачів процедурах він не потребує.

Як утеплити лоджію своїми руками - фото і відеоПочаток робіт

Найбільш оптимальним варіантом утеплювального матеріалу стане Піноплекс. Це нетоксичний, довговічний і простий в експлуатації матеріал, який ідеально підходить для задач утеплення.

Починати утеплювальні роботи завжди слід зі стін. Обробіть монтажною піною бічну теплу стіну, нанесіть її в простір над металопластиковими пакетами, а також на парапет. Поверх піни встановіть смугу пеноплекса, висота якої буде дорівнювати висоті стіни. Ширина смуги - як мінімум 30 см. Не варто забувати і про пароізоляції, в ролі якої цілком може виступити фольгований матеріал товщиною всього 3 мм.

Рассказать о статье