УТЕПЛЕННЯ ПІДЛОГИ В ДЕРЕВ'ЯНОМУ БУДИНКУ СВОЇМИ РУКАМИ

Июнь 6, 2017

Утеплення підлоги в дерев'яному

У зв'язку з тим, що зима, а батарея гріється не так вже й нам сказали, що грітися сильніше не буде, все що зможуть зробити це перерахувати тарифи, то треба заніматсья утепленням квартири . На всякі поклейки пінопластових плит з боку фасаду часу вже немає - влітку треба було робити, та й на знімній квартирі все ж. Обігрівач електричний є і гріє зсередини як може, але купувати ще 5 не варіант - електрика полетить, та й світло нині не дешевий. Вихід впливати якось на потоки тепла з квартири на вулицю. Разом було придумано / перевірено ряд гіпотез, деякі показали себе добре, деякі дуже добре. По черзі.

Для початку скажу, що це все дуже підручні засоби. Краще, звичайно поки літо зайнятися утепленням фасаду, поміняти всі двері і вікна, утеплити двері і так далі ... Але якщо раптом зима прийшла раптово, в квартирі холодно і треба щось робити (а більш того чоловіка вдома немає), то ось моя колекція на тему сам спробував.

Якщо сильно холодно, то можна спати одягненим або брати більшу 5-6 літрову пляшку з гарячою водою і ставити її під ковдру. Гріти буде до самого ранку :) Але це не вирішення, а скоріше на випадок якщо раптом раптово стане дуже холодно і треба якось не застудитися. В першу чергу варто подбати про дітей, тому що вони по простому підрахунку втрачають грубо раз в 10 швидше тепло, ніж дорослі (розрахунки проводилися колись з фізиком іншому в поїзді, з огляду на те, що людина - це куля, тепло генерується в обсязі, а витікає через поверхню сфери. Якщо взяти співвідношення дорослий / дитина, то там все здоровскі скорочується і зводиться до відносин мас і виходить наскільки пам'ятаю щось близько 7-8 разів). Звичайно все на багато складніше, але діти і жінки вперед!

А ще був досвід спати не під ковдрою, а в похідному спальнику. У ньому так само і працювати можна, а то сидиш, тіло підігрітий, а коліна відчуваєш що остигають, а коліна берегти треба. І все-то 17-18 градусів було, не мороз жеж. Що говорити якщо вдома ще нижче? Пам'ятаю коли був підлітком і у нас відключали газ - ось те були квести. Дровами топили в центрі міста. Бррр ... Відволікся я. Про утеплення ми ...

Тепло генерується чимось (батареї, обігрівач, люди) і витікає через щось на вулицю (двері, вікна, стіни, підлогу, стелю). Почнемо з генераторів тепла.

Батареї - на них бажано не сушити речі, тому що ви їх утепляеете, перешкоджаю теплу проникати в квартиру. Якщо дуже хочеться, можна зробити ось так.

Але не так!

Підозрюю що у багатьох Савкова батареї, які фарбувалися за всю свою кар'єру десятки разів в білий колір. Фарба може служити подібним утеплювачем, тому можливо варто задурити і зашкурить їх спеціально навченим людиною :) і акуратненько пофарбувати тонким шаром чогось не сильно термоизоляционного ... Тільки обережно, а то справа може дійти до заміни. А якщо текти почнеться, то усунути її самостійно вже не вийде - там тиск хороше всередині, затопили сусідів як пити дати.


Ще один момент, який я спостерігав часто. Батареї зазвичай знаходяться під вікном. На вікні штори на всю висоту до статі. Якщо згадати зі школи про фізику конфектівних потоків, то стане зрозуміло що ккд такого обміну між найхолоднішим вікном і теплою батареєю не надто з точки зору обігріву кімнати.

Рассказать о статье