ЛОДЖІЯ СВОЇМИ РУКАМИ

Июнь 6, 2017

Лоджія своїми руками

Перед тим, як приступити до установки вікон на лоджію, треба визначитися з їх моделлю і фурнітурою. Для того щоб зробити це правильно слід спиратися не тільки на рекомендації продавців і вимоги ГОСТу, а й на певні кліматичні особливості. Такі, як сезонні температури і кількість опадів. Важлива і мета, якої хочуть досягти за допомогою скління. Чи буде це тепла лоджія або ж просто захищене від негоди приміщення. У статті мова піде про скління вікон лоджій і балконів.

зміст:

При виборі вікна для скління лоджій звертають увагу на сам склопакет, характеристики профілю, різновид фурнітури і наявність додаткових опцій (ручка з замком, москітна сітка і т.д.).

Вибір профілю для вікон лоджій

На сьогоднішній день найпопулярнішим профілем для скління лоджії служать алюмінієві або металопластикові конструкції. Для необхідної теплоізоляції їх товщина повинна становити 55-60 мм.

  • Головна перевага алюмінієвих вікон - це їх невисока вага. Вона мають хорошу жорсткість і дуже міцні, але їх ціна вище, ніж у пластикових аналогів. Та й за рахунок одинарного скління не вдасться створити теплу лоджію . Найчастіше такі конструкції встановлюються в споруджуваних багатоповерхових будинках і обладнані розсувною системою відкривання. На жаль, у недорогих моделей - це скоріше недолік. Чим гідність. Пов'язано це з тим, що при оснащенні профілів бюджетної фурнітурою, вона досить швидко приходить в непридатність, що ускладнює відкривання або призводить до появи щілин і протягів.

Розсувні вікна для лоджії

  • При засклінні лоджії пластиковими вікнами можна бути впевненим, що на ній навіть в морози буде тепло і затишно. Вони створюють відмінну теплоізоляцію. Але, при відсутності додаткової вентиляції треба передбачити можливість мікропровітрювання для уникнення утворення конденсату на вікнах. Можливість ламінування пластика дає можливість вписати їх в будь-який інтер'єр. Так, за додаткову плату можна замовити при їх виготовленні забарвлення під різні натуральні матеріали або будь-який інший відтінок. Можна не переживати, що вони вицвітуть або потьмяніють, захисна плівка вбереже їх навіть від інтенсивних ультрафіолетових променів.

Рассказать о статье