ПІНОПЛАСТ ДЛЯ УТЕПЛЕННЯ ПІДЛОГИ

Июнь 6, 2017

У більшості житлових приміщень передбачено бетонну підлогу. Він практичний, довговічний, міцний. А його основний недолік полягає в тому, що цементна підлога холодний. Температура його поверхні при експлуатації в нормальних умовах знаходиться в межах 13 ° С. Як найбільш холодний ділянку в квартирі або будинку підлогове покриття «забирає» температуру нагрівання навколишнього повітря і створює тим самим дискомфорт в приміщенні. Тому, для створення оптимальних умов мікроклімату, економії енергетичних і грошових ресурсів виконується утеплення бетонної підлоги .

Як будь-яку роботу утеплення підлоги слід виконувати кваліфіковано. Існує кілька найбільш поширених способів.

Зверніть увагу: різновид будівельних матеріалів, з яких виконано житлове приміщення, вимагає використання певного виду ізолятора холоду, а значить, в кожному випадку застосовується оригінальна технологія.

Це хороший ізолятор для бетонного покриття. Стружка поглинає шум і утримує тепло. Щоб ізоляція була ефективною, товщина стружкової шару не повинна бути менше 22 мм.

Гідроізоляція вологого бетонної основи виконується за допомогою поліетиленової плівки, на яку щільно укладаються плити, накривають покриттям підлоги. Або ж можна використовувати їх в якості «товстої» фанери, а підлогу зробити на лагах:

Фальшпідлога з настилу дощок або фанери - ще один спосіб, який робить бетонну підлогу тепліше, але «з'їдає» корисний об'єм приміщення на 22-25 см, особливо помітний при низьких стелях. Простір між однаковими по висоті дерев'яними лагами заповнюється різними теплоізоляційними матеріалами, що дає можливість використовувати будь-яке підлогове покриття.

Пробка: екологічно чиста, легка, тепла, вологовідштовхувальним і практична. Вона - також непоганий ізолятор. І виділяється як своїми експлуатаційними характеристиками, так і доступним способом монтажу. Її можна укласти прямо на бетонну основу.

Покриття з пробки добре декорується, піддається обробці, фарбування і розкриття лаком. Існують досить товсті пробкові плити, які підійдуть як утеплювач

Рассказать о статье