УТЕПЛЕННЯ ПІДЛОГИ ЛОДЖІЇ ПЄНОПЛЕКС

Июнь 6, 2017

Пеноплекс / Про матеріал / Застосування /


В даному розділі ми розглядаємо приклад утеплення лоджії суміщеної з внутрішньому приміщенням квартири. Утеплення звичайної не суміщеного лоджії відрізняється тільки товщиною утеплювача і зовнішньої обробкою.

1. При поєднанні лоджії і приміщення всередині квартири (наприклад кухні) виникає питання: чи потрібно утеплювати стіни, підлогу і стелю лоджії, і якщо так, то як це зробити?

Ми постараємося дати відповідь на ці та інші не менш цікаві питання.

Отже, навіщо утеплювати лоджію? Існуючі стіни, підлогу і стелю лоджії НЕ проектувалися для роботи всередині приміщення і відповідно максимального заощадження тепла. Стаючи частиною внутрішньо квартирного приміщення стіни лоджії перестають задовольняти вимоги як старого СНиП II-3-79, так і нового СНиП «Тепловий захист будівель» за таким параметром як опір теплопередачі. Тобто взимку в такій кімнаті буде холодно, на зовнішній стіні лоджії може виникати конденсат, цвіль.

Якраз для підтримки комфортної температури і необхідно утеплення.

2. Які матеріали необхідно використовувати?
Для утеплення лоджії Вам знадобляться наступні матеріали:
1) Екструдований пінополістирол ПЕНОПЛЕКС® тип 35 (необхідна товщина для несуміщення лоджії складає 20-40мм, для суміщеної 40-80м)
Товщина може бути розрахована "калькулятором", але необхідно пам'ятати, що калькулятор вважає необхідну товщину на основі вимог нового Сніпа, а вони збільшені в 3 рази в порівнянні з будинками побудованими до 1995 року.
2) Гіпсокартонні (ГКЛ) або гіпсоволокнисті (ГВЛ) листи (наприклад продукція KNAUF)
3) При створенні цементно-піщаної стяжки по Пеноплекса на підлозі необхідний цемент, пісок, при «сухому» покритті плит - листи ДСП, ЦСП або влагостокая фанера
4) пароізоляційний шар - поліетиленова плівка товщиною 160-200мк
5) Силіконовий герметик

Рассказать о статье