УТЕПЛЕННЯ ДЕРЕВ'ЯНИХ ПІДЛОГ

Июнь 6, 2017

Утеплення підлоги ефективно знижує тепловтрати в приміщеннях, зберігаючи комфорт, допомагає забезпечити сталість температури і уникнути появи зайвої вологості, конденсату та інших негативних впливів навколишнього середовища. При виборі теплоізоляції для підлоги обов'язково враховують конструктивні особливості будови (дерев'яні, монолітні, залізобетонні, збірні і інші підстави статі) і умови подальшої експлуатації приміщень.

В процесі утеплення підлоги.

Сьогодні виробники пропонують великий вибір різних технологій для комплексного утеплення підлоги для будь-яких поверхонь і покриттів. Розглянемо основні з них.

Утеплення підлоги скловолокном або мінеральною ватою

Скловолокно і мінеральна вата мають гарну звуко і теплоізоляцією. Рулони або мати матеріалу використовують при одношаровому утепленні статі. утеплення скловолокном або мінеральною ватоюГнучкі мати мають підвищену міцність і пружністю. Мінеральну вату і скловолокно використовують в якості теплоізоляції підлоги в дерев'яних конструкціях (лагах), а також укладають під чорнову підлогу.

Утеплення підлоги скловолокном або мінеральною ватою.

утеплення підлоги Піноплекс або пінополістироломДо недоліків матеріалів відносяться: великий обсяг конструкції по висоті (з огляду на товщину матеріалу і організацію подальшої конструкції дерев'яних лаг), низька механічна міцність і високу водопоглинання (мінеральна вата стискається при попаданні вологи і втрачає свої властивості). Скловолокно вбирає в два рази менше води, ніж мінеральна вата, і після висихання не втрачає своїх властивостей.

Утеплення підлоги Піноплекс або пінополістиролом

Пінополістирол і Піноплекс відрізняються високою теплоізоляцією, доступною вартістю і тривалим терміном експлуатації. Ці матеріали застосовують для утеплення бетонної підлоги над підвалом, по грунту, для балконів, а також при облаштуванні теплих підлог.

утеплення підлоги напиленням пінополіуретануУтеплення підлоги Піноплекс або пінополістиролом.

До недоліків матеріалів відносяться: неможливість використання цієї технології утеплення по готовому дерев'яної основи, підвищена горючість, наявність швів при монтажі і крихкість матеріалу. При проникненні вологи на поверхні пінополістиролу можуть утворюватися грибки і цвіль. Фахівці до цих пір сперечаються про екологічності матеріалів пенополистирольной групи. При використанні матеріалів даної групи в житлових приміщеннях слід ретельно продумувати технологію подальшої облицювання та оздоблення.

утеплення підлоги гіпсоволокно наливні підлоги з ефектом утеплення

Рассказать о статье