УТЕПЛЕННЯ ПІДЛОГ КЕРАМЗИТОМ

Июнь 6, 2017

Утеплення по грунту

Керамзит - це екологічно чистий матеріал , що отримується в результаті випалу лёгкоплавкой глини. Одними з головних його переваг - це низька вартість і даний матеріал є хорошим утеплювачем, саме тому його широко використовують в утепленні підлоги.

Теплоізоляційні характеристики керамзиту в два рази краще ніж у дерева і в п'ять разів перевищують теплоізоляційні властивості цегли! Робіть висновки!

керамзит

Утеплення підлоги керамзитом.

Дана технологія дуже проста, що не трудомістка і використовується вже не одне десятиліття. Дані характеристики технології дозволяють провести дані роботи самостійно. Утеплення підлоги керамзитом відбувається наступним чином:

Перш ніж засипати керамзит, слід зробити пароізоляцію, зазвичай використовують салафановую плівку або застеляють бетонну основу руберойдом. Краї повинні заходити на стіну на висоту предпологаемого рівня підлоги.

Важливо пам'ятати, що керамзит як утеплювач бажано використовувати тільки засипанням, не перемішуючи його з бетоном, так як в другому випадку він втрачає великий відсоток (%) своїх теплоізоляційних властивостей.

Для того, щоб технологія утеплення підлоги керамзитом працювала, слід робити шар не менше 10 см.

Далі засипаємо керамзит на підготовлену раніше поверхню. Бажано використовувати керамзит двох видів фракції, для більш щільної його утрамбовки.

На цьому і закінчується пристрій теплоізоляційного шару. До цього етапу кожен може зробити всю роботу самостійно. Звичайно, на цьому не закінчується влаштування підлоги в цілому.

Рассказать о статье