Матеріали для утеплення підлоги в лазні

Июнь 6, 2017

Матеріали для утеплення підлоги в лазні

Види утеплювача, що застосовується для облаштування банних підлог:

  • Спінений полістирол. Повністю водонепроникний утеплювач з невеликою вагою і бюджетною ціною. Легкість в монтажі дозволяє говорити про полістиролі як про оптимальний варіант для облаштування своїми руками теплого «пирога» для підлоги лазні. Застосовується при утепленні як дощатих, так і бетонних підстав, але обов'язково в комбінації з пароізоляційною плівкою.
  • Скловата і базальтова вата. Універсальний теплоізоляційний матеріал з високими показниками теплозбереження, але досить гігроскопічний, що вимагає пристрою посиленої гідроізоляції і паробарьера для відведення конденсату. При намоканні мінеральна вата істотно втрачає свої теплозберігаючі властивості, тому для банних підлог воліють використовувати пінополістирол.
  • Керамзит. Цей пористий утеплювач у вигляді легких катишков з спіненої глини і шлаку - повністю екологічно чистий і ефективний матеріал для утеплення банних підлог. Керамзит засипають в сухому вигляді або заливають в підпільне простір, змішавши з цементним розчином.
  • Спінені полімери (піноізол, ековата). Спінений утеплювач, повністю заповнює всі щілини і стики конструктивних елементів підстави, широко застосовується для утеплення банних підлог на дерев'яних лагах. Цей утеплювач не надає великого навантаження на конструкцію перекриття і володіє високими теплотехнічними параметрами.

Рассказать о статье

Расскажите о нас