УТЕПЛИТИ ЛОДЖІЮ СВОЇМИ РУКАМИ

Июнь 6, 2017

Як утеплити лоджію: відео з

# Новосибірськ # будівництво # котли
укладати теплу ПОЛ. Плівковий підлогу ПІД ЛАМИНАТ СВОЇМИ РУКАМИ

Опалення будинку - одне з найважливіших питань, до якого варто поставитися дуже серйозно. Адже в подальшому, завдяки якісному опалення і буде залежати затишок в холодні пори року. Утепливши стіни, стелі і встановивши обігріваючу систему, варто, як слід поставитися до утеплення підлоги. На даний момент одним з найбільш ефективних і економічних методів є плівкове утеплення під ламінат. Завдяки своїй конструкції, цей вид утеплення не вимагає підготовчих робіт для монтажу, що є важливою частиною роботи в укладанні кабельного підігріву. Тут все набагато простіше і надійніше, так як замість кабелю використовується спеціальна термопленка.

Найчастіше користуються трьома видами установки теплих електричних підлог:

Укладання прямо під покриттям підлоги (плівковий підлогу);
Монтаж в шар стяжки, а після укладання підлогового покриття;
Встановлення теплої підлоги на верхній частині стяжки під плитку.

Укладання під покриттям підлоги - це хороший метод, коли немає необхідності по заміні стяжки. Його конструкція дозволяє без додаткових робіт здійснити укладання під лінолеум або ламінат. Монтаж в шар стяжки часто застосовується для обігріву на кухні, лоджії і в ванній, встановлюючи кабельний тепла підлога. Під систему залажівается шар гидроизолирующего утеплювача, а зверху невеликий шар стяжки. Якщо це двоповерхова будівля і на першому поверсі утеплювальні роботи статі зроблені, то необхідність стяжки і теплоізоляційного шару не обов'язкова. Плитка і шар плиткового клею є відмінними захисниками нагрівальних елементів, але варто звернути увагу на інструкцію перед виконанням робіт, щоб переконається про можливість такої укладки.

Якщо кілька років тому про систему інфрачервоного плівкового теплої підлоги були знайомі деякі, то сьогодні вона знайшла величезну популярність.

Дана система обігріву працює на підставі інфрачервоного випромінювання, яке є безпечним навіть для таких чутливих матеріалів як ламінат та інші захисні покриття з дерева.

Рассказать о статье