ПІНОПЛЕКС ДЛЯ ПІДЛОГИ

Июнь 6, 2017

Піноплекс має хороші

Ремонт, як відомо, процес, який ніколи не закінчується, а лише призупиняється на час. Кожна людина прагнути до поліпшення своїх житлових умов. Часом для цього потрібно косметичний ремонт, наприклад, поклеїти нові шпалери, або замінити старий лінолеум на новий, тощо, а бувають ситуації, коли потрібен капітальний ремонт, наприклад, замінити всю сантехніку або проводку, зробити перепланування і так далі.

У цій статті я хочу описати один з безлічі способів ремонту підлог. Хороші підлоги в будинку, повинні бути рівними, щоб покриття підлог, лягло, рівно і красиво. Думаю немало важливо, щоб підлоги в будинку ще були і теплі, адже ми ходимо по дому не в вуличному взутті, а в домашніх тапочках, а деякі і босоніж, так, що якщо підлоги будуть холодні, людина може перебувати, під постійною загрозою захворіти.

Звичайно, міркувати про те, як треба правильно робити, дуже просто. Можна покласти теплі підлоги, які будуть нагріватися від електрики, до потрібної температури, залити все це сумішшю Ротбанд, один мішок якого коштує 500-600 рублів, а таких мішків може знадобитися від 15 до 50 і більше, в залежності від метражу приміщення. В результаті виходити теплі і рівні підлоги, але і досить дорогі, далеко не всім такі підлоги по кишені. Так як же вирішити цю проблему? Мені самій особисто довелося зіткнутися з цією проблемою, і я розповім вам про своє, недорогому способі ремонту підлог.

Рассказать о статье