МІНВАТА ДЛЯ ПІДЛОГИ

Июнь 6, 2017

Виготовлення та застосування


Правильно підібраний утеплювач - запорука комфортного мікроклімату в будинку

Хороший будинок повинен бути не тільки комфортабельним, зручним і міцним, але і теплим. В даний час цей ефект досягається не за рахунок товщини стін або установки особливих систем опалення, а завдяки використанню сучасних матеріалів, що утеплюють. Їх різноманітність на ринку надзвичайно велике - не складе ніяких труднощів знайти штучний утеплювач для стін , сипучий утеплювач для покрівлі або рулонний утеплювач для підлоги.

Як правило, всі утеплювачі ділять на три основні типи, які залежать від виду використовуваного сировини. Дуже високою популярністю користується органічний утеплювач, ціна якого, в порівнянні з аналогічними матеріалами, досить невисока. Такий утеплювач має відмінні ізолюючі характеристики, однак його істотним недоліком є низька вогнестійкість, що обмежує області застосування.

Група неорганічних утеплювачів представлена мінеральною ватою і різноманітними виробами з неї. Мінвата - це утеплювач, купити який досить просто - його виробництвом займається велика кількість компаній і фірм. Отримують неорганічні утеплювачі, переробляючи гірські сплави і металургійні шлаки в склоподібні волокна. Мінеральні утеплювачі володіють хорошими теплоізоляційними властивостями, але мають низьку міцність і високий коефіцієнт вологовбирання, тому їх монтаж вимагає дотримання спеціальних методик.

Багато покупців прагнуть придбати натуральний утеплювач. Нижній Новгород - одне з міст, де покупка такого матеріалу не викличе особливих труднощів. До цієї групи відносять лляна, джутова і деякі інші види утеплювачів, які використовуються переважно при зведенні дерев'яних будівель.

Рассказать о статье