УТЕПЛЕННЯ ПІДЛОГ ПЄНОПЛЕКСОМ

Июнь 6, 2017

Фізико-механічні властивості

Для заощадження тепла в будинку необхідний цілий комплекс робіт з утеплення стін, підлоги, вікон, даху. При цьому утеплення підлоги в дерев'яному будинку є однією з першорядних завдань. Дерев'яні будинки нерідко відрізняються підвищеною вологістю, яка може викликати гниття деревини. А це в свою чергу спричинить незаплановані витрати на ремонт домоволодіння.

Крім того, неякісне утеплення підлоги або його відсутність здатне звести до нуля всі зусилля по теплоізоляції будинку. Грамотно виконане утеплення підлоги значно скоротить витрати на опалення, продовжить термін служби найважливіших конструкцій будинку. Сьогодні застосовується кілька способів утеплення підлоги, причому кожен з них має свої переваги і недоліки.

Вартість утеплення підлоги залежить від ряду факторів: обсягу виконання робіт, складності заходи, типу використовуваних матеріалів. Але в будь-якому випадку наші фахівці гарантують якісне утеплення підлог, ціна якого визначається з урахуванням ваших фінансових можливостей. На вартість теплоізоляційних заходів впливає і терміни виконання робіт. Більш детальну інформацію можна отримати з запропонованої таблиці або у менеджера компанії.

Вартість робіт по утепленню підлоги

вид утепленняОд. вим.Вартість, руб.
Напилення ППУ товщина до 50 ммм2650
Напилення ППУ товщина до 100 мм1300
Утеплення Ековатою сухе напиленням3від 1350
Утеплення Ековатою вологе напиленнявід 3200
Утеплення мінеральними плитами товщиною 50 мм100
Утеплення мінеральними плитами товщиною 100 мм150
Утеплення пінополістиролом товщиною 100 мм

У вартість виконуваних робіт не входить вартість застосовуваних матеріалів.

Види теплоізоляційних матеріалів

Утеплення підлоги в приватному будинку рекомендується довіряти професійним майстрам, які знають специфіку такої роботи, мають навички та досвід роботи з сучасними теплоізоляційними матеріалами. Сьогодні на будівельному ринку представлено безліч подібних матеріалів, серед яких особливо популярні такі утеплювачі як пінополістирол, мінеральна вата, ППУ, керамзит, пеноплекс та інші. Ці матеріали для утеплення підлоги відрізняє високий рівень теплоізоляційних характеристик і довговічність.

Рассказать о статье