УТЕПЛЕННЯ БУДИНКУ З ГАЗОБЕТОНУ

Июнь 6, 2017

Вибір утеплювача матеріалу

В даний час будівельний ринок пропонується великий асортимент утеплювачів, серед яких найбільш ефективними стосовно газобетону є:

  • пінополіуретан. Це будівельна суміш, яка спінюється при контакті з поверхнею. До переваг даного матеріалу варто віднести високі теплоізоляційні характеристики, а також довгий термін служби.
  • пінополістирол. Може бути використаний для зовнішнього утеплення стін. До плюсів можна віднести малу вагу.
  • екструдований пінополістирол. Являє собою універсальний матеріал для утеплення, який застосовується для обробки стін, фундаменту, даху та інших поверхонь;
  • пінопласт;
  • інші матеріали.

Вибирати для утеплення газобетонного будинку мінеральну вату не рекомендується, так як даний матеріал - хороший влагопоглотитель, що в кінцевому підсумку створює всі необхідні умови для прискореного руйнування газобетонних блоків (підвищена вологість, який виступає конденсат та інші несприятливі фактори). За статистикою мінеральна вата площею 1 кв. м і товщиною 50 мм може вмістити в себе до 50 л води.

Основні тепловтрати відбувається в найбільш уразливих місцях споруди - в стиках окремих газобетонних блоків. Також особлива увага приділяється дверних і віконних прорізів. Існуючі містки холоду найчастіше усувають за допомогою нанесення клейових составів.

Пам'ятайте, що необхідно виконувати узгодження внутрішнього і зовнішнього утеплення стін. Наприклад, якщо зсередини стіна оздоблена паропроникним матеріалом, а зовні - непаропроникних, то вся накопичується в газобетонних блоках волога, не знаходячи виходу, буде накопичуватися в приміщенні, в результаті чого в кімнатах забезпечена підвищена вогкість і утворення конденсату, що в рази знижує показники затишку і комфорту проживання.

Рассказать о статье