УТЕПЛЮВАЧ СТЕЛІ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

Июнь 6, 2017

утеплити стелюТирса вважаються морально застарілими сировиною, однак застосовується воно все ще широко. Головне достоїнство - демократична ціна. Але цей утеплювач пожежонебезпечний, з часом дає усадку, вимагає підсипання.

Порада. Використовуючи тирсу як утеплювач, рекомендується перевірити електропроводку, краще помістити її в спеціальні короби. Потрібно ізоляція димоходу.

Керамзит підходить для зовнішнього утеплення. Матеріал виготовлений з легкої пожежостійкість глини. В шарі цього утеплювача не заводяться гризуни. Керамзит відрізняється хорошою тепло- і звукоізоляцією, стійкий до впливу вологи. Однак рекомендується використовувати пароізоляцію. Але матеріал досить важкий. Часто зверху керамзит заливають стяжкою.

види утеплювачів

керамзит

Мінвата є екологічним матеріалом. Завоювала велику популярність завдяки негорючим властивостями, високому рівню тепло і шумоізоляції, паропроникності. Підрозділяється на різні види, такі як:

  • скловата;
  • лакова;
  • кам'яна;
  • керамічна та ін.

мінвата

Мінеральну вату не можна піддавати утрамбовиванія. При укладанні шару утеплювача необхідно стежити за тим, щоб не утворювалися щілини. Працювати слід в захисних окулярах, одязі з дуже щільної тканини, респіраторі.

утеплювачіВажливо. Розпаковувати мінеральну вату необхідно безпосередньо перед процесом укладання.

Пінопласт має дуже низьку теплопровідність. У ньому не заводяться мікроорганізми. Ціна матеріалу не дуже висока. Вибравши такий утеплювач, необхідно подбати про вентиляцію або регулярне провітрювання, оскільки він практично не пропускає повітря. Вогнетривкі характеристики не відповідають сучасним вимогам.

Пінопласт

Ековата - новий матеріал на основі целюлози, містить антисептики. Не токсичний, повністю безпечний. Відрізняється пружністю, еластичністю, паропроникністю. При загорянні повільно тліє, пожежобезпечний.

Ековата

Етапи роботи по утепленню стелі

На відміну від квартир, де процес утеплення або шумоізоляції стелі можна проводити тільки знизу, власник приватного будинку сам вирішує, яким способом виконувати ці роботи. Часто перевага віддається варіанту, коли утеплювач укладає зовні. Теплоізоляція з боку холодного повітря збільшує термін служби перекриттів.

утеплювачі Утеплення стелі своїми руками утеплення стелі як утеплити стелю

Рассказать о статье