ВНУТРІШНЄ УТЕПЛЕННЯ ДЕРЕВ'ЯНОГО БУДИНКУ

Июнь 6, 2017

внутрішнє утеплення

42861origПопулярність дерев'яного будівництва в нашій країні з кожним днем стає дедалі більше. Це й не дивно, так як дерев'яні будинки є одними з найбільш теплих і комфортних серед всіх. Незважаючи на це проблема утеплення для них стоїть так само гостро, як і інших типів споруд.

Дерев'яні будинки, як і будь-які інші, утеплюють двома способами: зовні і всередині. Отже, розглянемо їх більш детально.

Зовнішнє утеплення будинку

Зовнішнє утеплення передбачає утеплення фасаду будівлі, яке найчастіше проводять в літній період або ранньою осінню. 94469f185abc6d04f7262fb27471ecf1Головною вимогою є сухі стіни будинку і стабільні показники температури і вологості повітря.

  • Для початку необхідно обробити фасад будинку спеціальними розчинами, які попередять процеси передчасного старіння і гниття деревини.
  • Після цього законопачують стіни і зміцнюємо їх.
  • Наступний етап робіт - монтаж утеплювача, в якості якого можна використовувати популярні нині пінополістирол, мінеральну вату, пінополіуретан. Вони не тільки прекрасно зберігають тепло, але і звукоізоляційні стіни. утепленіе_стенКріпимо утеплювач на спеціальні дюбелі до фасаду будівлі по типу цегляної кладки.
  • Після закінчення цієї роботи можна переходити до оздоблювальних робіт. Використовуємо будь-оздоблювальний матеріал, наприклад, облицювальну плитку, штукатурку, цегла, камінь і інші, які кріпляться до зовнішнього виступу фундаменту будівлі.
  • Є один секрет, який допоможе уникнути появи конденсату і його накопичення. Це облаштування вентиляції. У процесі кріплення утеплювача слід залишити невеликий зазор в 6 см між утеплювачем і облицювальним матеріалом. image023Тоді повітря зможе вільно циркулювати, тим самим не даючи накопичитися вологи.

Внутрішнє утеплення дерев'яного будинку

Не завжди зовнішнє утеплення може бути можливим. Наприклад, через небажання господарів будинку міняти зовнішній вигляд будівлі, а також, якщо утеплення необхідно проводити в холодну пору року. Тоді залишається внутрішнє утеплення дерев'яного будинку.
Щоб зменшити тепловтрати фахівці рекомендують утеплювати не тільки стіни, але і стелю й підлогу в будинку.

Рассказать о статье