УТЕПЛЮВАЧ ДЛЯ ПІДЛОГИ В ДЕРЕВ'ЯНОМУ БУДИНКУ

Июнь 6, 2017

Чим хороша гідроізоляція за допомогою плівок

Плівкові гідроізолятори - високоякісні матеріали, надійно захищають дерев'яні елементи і утеплювач від ґрунтової вологи. Вони приносять величезну користь і знаходять широке застосування в будівництві.

Гідроізоляція необхідна не тільки для захисту деревини від згубного впливу вологи. Вона потрібна для забезпечення комфортних умов проживання в будинку. Чому? Деревина - матеріал, чутливий до змін мікроклімату. Тому вона є доброчинної середовищем для появи цвілі і грибків, що викликають алергічні реакції і хронічні захворювання. Для запобігання настільки неприємної перспективи слід провести комплекс дій по захисту підлоги від вологи.

Правильна гідроізоляція - ключова умова довговічності підлогового покриття. Щоб підлога служив довго, необхідно створити оптимальні умови експлуатації. Гідроізоляційна плівка для даних цілей ідеально підходить, тому що вона має ряд вагомих переваг:

  • високий ступінь опірності впливу вологи;
  • прекрасні характеристики міцності;
  • стійкість до процесів гниття і розкладання;
  • легкий монтаж;
  • відповідність стандартам за всіма важливими показниками.

Плівкові матеріали в повній мірі справляються з основним завданням: надійної і безперервної захистом конструкцій і утеплювача від згубного впливу вологи. Якщо в ході будівництва було віддано перевагу дерев'яній підлозі, гідроізоляція проводиться в обов'язковому порядку. Тоді покриття довго буде зберігати привабливий зовнішній вигляд і не втратить первинні властивості.

Рассказать о статье