СУЧАСНІ УТЕПЛЮВАЧІ

Июнь 6, 2017

Сучасні утеплювачі для

Глава модного дому та прославлений дизайнер Джорджіо Армані недавно виступив із заявою про те, що з осені 2016 року всі бренди компанії відмовляються від використання натурального хутра.

«Я радий оголосити, що Armani Group відмовляється від використання хутра тварин для виробництва одягу, - заявив сам дизайнер. - Технологічний прогрес, досягнутий за останні роки, дає нам альтернативи. Марка прийняла важливе рішення йти вперед, приділяючи увагу захисту навколишнього середовища і турботі про тварин », - цитують новинні агентства відомого модельєра.

Питання про використання хутра в швейної промисловості та модної індустрії неодноразово піднімалося як в глянцевих журналах, так і в соціальних мережах, піднімаючи проблему до рівня морально-етичної.

У соцмережах особливо в ходу несамовиті фото про процес виготовлення виробів з натурального хутра, які незмінно набирають тисячі лайків, репоста і коментарів.

Мабуть, тема чіпляє. Але чому?

Для середньостатистичного російського людини проблема навколо мук тварин і пошуку штучних аналогів хутра нерідко здається взагалі надуманою.

«Це в Каліфорнії можна виступати за права тварин, а спробували б вони в пальто на риб'ячому хутрі електричку почекати», - нарікають одні. Інші скептично запевняють: «Шуба! Ха, насмішили. Тут не знаєш, на чому б ще заощадити, щоб за квартиру заплатити, дітей в школу зібрати і з голоду не опухнути, на що грошей вистачило, то і носимо ». «У нас діти в дитячих будинках живуть гірше, ніж ці лисиці на жіводёрне, треба спочатку створити для людей людські умови, а потім вже про звірів думати, нам би їхні проблеми», - махають рукою треті. І всі вони по-своєму праві.

Дійсно, адекватні аналоги шуб і взуття на натуральному хутрі не такі вже й дешеві, як і взагалі гарне життя, а захист прав вразливих верств суспільства, і правда, в Росії залишає бажати кращого. На тлі всіх цих переживань і загальної невлаштованості здається, що модні будинки просто настільки відірвані від реального життя, що навіть і обговорювати їх рішення не варто.

Рассказать о статье