ЯКІСНЕ УТЕПЛЕННЯ БРУСОВИХ БУДИНКІВ

Июнь 6, 2017

Утеплення брусових будинків з

«Зодчий» надає послугу з утеплення дерев'яних заміських будинків (дерев'яних, брусових, каркасних). Фахівці компанії виконують роботи із заміни столярних виробів (вікон, дверей); утеплення підлоги і перекриттів першого поверху. За бажанням замовника вони можуть утеплити мансарду. Для цього будівельники виконують демонтаж внутрішньої обробки мансарди, укладають утеплювач і заново обробляють мансарду.

Укладання дошки підлоги першого поверху по пароізоляції

пароізоляція перекриття

Укладання утеплювача в перекриття. Утеплення горизонтальних конструкцій рулонний матеріал

Настил дошки підлоги мансарди

Утеплення мансарди базальтовими плитами

При необхідності вони можуть повністю демонтувати покрівлю, замінивши старе покрівельне покриття (включаючи обрешітку) на нове, з пристроєм подкровельного вентиляційного простору і забезпеченням вітро- і гідроізоляції. Або в принципі побудувати нову мансарду з підшивкою даху по кроквах. У перелік послуг, що надаються входять роботи з утеплення стін дерев'яного будинку з внутрішньої, а також із зовнішнього боку (з пристроєм вентильованого фасаду).

Переваги «Зодчого»:

  • професійне проектування
  • Використання утеплювача відомих виробників
  • Якісні оздоблювальні матеріали
  • вузькоспеціалізовані бригади
  • Всі роботи виконуються в строк
  • Оплата проводиться тільки за фактом завершення всіх робіт

Роботи з утеплення проводяться тільки після ретельних вимірів. Враховується вік і технічний стан будинку. Проект розробляється професійними штатними технологами компанії, в суворій відповідності з технічними параметрами і особливостями об'єкта. Роботи з утеплення будинку ведуть досвідчені бригади, багато років спеціалізуються на добудову і реконструкцію.

Утеплення конструкцій приватного будинку здійснюється із застосуванням матеріалів марок Isoroc, Isover, Rockwool. Це мінераловатні утеплювачі, створені на основі гірської породи базальтової групи. Вони не схильні до горіння і в них не заводяться гризуни. Товщина утеплювача досягає 150 мм. Його укладання, в тому числі в місцях, де він переходить з вертикальної в горизонтальну конструкцію, здійснюється беззазорний (виключаючи "містки холоду") і таким чином, що дерев'яний будинок не втрачає своїх природних екологічних властивостей.

Рассказать о статье