ЧИМ КРАЩЕ УТЕПЛИТИ ФАСАД

Июнь 5, 2017

Чим краще утеплити фасад

Дана стаття дозволить читачеві розібратися в потоці інформації про те, чим утеплити будинок в Україні і як це зробити. Також ми проаналізуємо позитивні та негативні сторони того чи іншого утеплювача, що застосовується в конкретних умовах.

Утеплення пінополістиролом (пінопластом)

Пінополістирол (пінопласт) є плитним матеріалом, котрий обіймав найвищі позиції в обсягах продажів по Україні. Така популярність заснована на фізичні і хімічні властивості даного матеріалу. Ціна на пінополістирол також поза конкуренцією (460 гривень за кубічний метр ПСБС25 (16 - 25 кг на 1 м³)). Теплоізоляція пінополістиролу дорівнює приблизно - 0, 0033 (Вт / m / K).

Пінопласт виробляють практично по всій території України, і цей факт значно зменшує витрати на транспортування до місця забудови.

Перш ніж поставити питання, яке хвилює всіх забудовників, а як утеплити фасад будинку пінопластом, ми забуваємо про багатьох факторах, які необхідно враховувати при виборі фірми-виробника пінополістиролу. На жаль, статистика свідчить, що більшість компаній, які виробляють даний вид утеплювача, що не дотримуються спеціальних державних (не кажучи вже про міжнародні) стандартів якості (ДСТУ, ДБН).

В результаті страждає замовник, отримуючи продукцію невисокої якості. А висота ступеня горючості Г4 може в майбутньому проявити себе не з кращими наслідками. Щільність пінополістиролу також не відповідає ніяким нормам ГОСТ.

Якщо для покупця якість відіграє велике значення, ми рекомендуємо звертатися до фірм, які співпрацюють з великими відомими заводами, такими як «Ізотех», ТМ «Століт», «Термопласт». Ці виробники забезпечать найвищу якість, підтверджена багатьма сертифікатами та відповідність державним нормам і стандартам. (Марка горючості такого пінополістиролу Г1).

Недолік. Сонячні промені можуть привести до передчасного руйнування пінопласту (за умови довгострокового впливу). Тому такий пінопласт вимагає спеціального захисту. Адже він може прослужити вам до ста років!

Пінополістирол екструдований для утеплення фасаду

Пінополістирол екструдований є плитним матеріалом, який виробляється з полістиролу за допомогою методу екструзії (або видавлювання). Матеріал має марку горючості, при якій горіння не підтримує самостійно, - Г1-Г2. Пінополістирол екструдований складається з безлічі закритих маленьких осередків, і тому він абсолютно не поглинає вологу.

Рассказать о статье