ЧИМ УТЕПЛИТИ СТІНИ В КВАРТИРІ

Июнь 5, 2017

Чим утеплити стіну в кутовій

Утеплення фасаду старого багатоквартирного будинку зовніСтіни краще утеплювати зовні. Але старі будинки, квартири, гаражі, лоджії, балкони доводиться з різних причин утеплювати і зсередини.

Для утеплення стін зсередини використовують в принципі ті ж способи, що і для утеплення зовні, природно з деякими відмінностями.

Шар утеплювача зсередини приміщення повинен бути обов'язково герметичним (паронепроникним) і по можливості забезпечувати необхідний опір теплопередачі при мінімальній товщині.
Обов'язково утеплюють віконні та дверні укоси, розташовані в утеплюваної зовнішній стіні. нанесення клею на плити утеплювачаЯкщо цього не зробити, то на схилах з'явиться конденсат.

Утеплення зсередини пінопластом , пінополістиролом.

На тильну сторону плит утеплювача
наносимо клей коржами з кроком 40см.
Приклеюємо плити до стіни зі
зміщенням швів в суміжних рядах
приклейка до стіни плит утеплювача
На приклеєними до утеплювача скло
сітку наносимо вирівнюючий шар клею

Для утеплення використовують плити пінопласту, краще підвищеної щільності ПСБ-С-25 (35), або екструдованого пінополістиролу XPS (Піноплекс і ін.). Останній утеплювач має кращі характеристики, але і вартість його помітно вище.

Для герметизації стиків плит утеплювача і примикань використовують герметики, що утворюють після затвердіння еластичний шов. приклейка до утеплювача армуючої склосіткиВеликі дефекти утеплювача закладають монтажною піною.

Заклеювання стиків будівельним скотчем не рекомендується - він погано герметизирует шорсткі поверхні.

У місцях установки електричних вимикачів і розеток в плитах утеплювача роблять круглі вирізи на 20 мм більше діаметра настановної коробки.

В отвори вставляють нові установчі коробки і закріплюють їх в шарі утеплювача монтажною піною, ретельно заповнюючи, герметизируя все зазори, особливо стик стіни і утеплювача. Коробка повинна виступати з утеплювача вперед, на товщину оздоблювального шару.

Оздоблення стіни гіпсокартоном по утеплювачу

Є ще один варіант обробки - коли замість армування склосіткою на плити утеплювача відразу наклеюють листи гіпсокартону.

В якості герметика і клею для плит утеплювача зручно використовувати що з'явився в продажу поліуретановий клей - піну. Від звичайної монтажної піни склад відрізняється меншою здатністю збільшуватися в об'ємі при затвердінні і швидкої схвативаемость. Клей має високу адгезію до пінопласту, пінополістиролу, гіпсокартону і стінових будівельних матеріалів.

Рассказать о статье