УТЕПЛЮВАЧ ПІД ТЕПЛУ ПІДЛОГУ

Июнь 6, 2017

пінополістирол

Утеплювач для теплої підлоги сприяє більш рівномірному розподілу тепла всередині приміщення. Матеріал зі специфічними властивостями (теплоізоляція) є важливим компонентом «пирога» основи з підігрівом.

При відсутності такого шару система водяного обігріву функціонує менш ефективно і не довговічна в експлуатації.

доцільність теплоізоляції

Будь-підлога з підігрівом, а також водяний варіант повинен облаштовуватися із застосуванням ізолюючих матеріалів, які характеризуються низькою теплопровідністю.

Завдання, які вирішує теплоізоляція:

  • Рівномірний розподіл теплової енергії по приміщенню, що важливо, з огляду на конфігурацію нагрівальної системи: водяна підлога складається з прямих / вигнутих ділянок труб, а значить, підлога буде віддавати тепло нерівномірно;
  • Утеплення комунікацій внизу знижує інтенсивність відтоку теплової енергії за межі приміщення через перекриття.

Додатково до того теплоізоляція системи «тепла підлога» сприяє спрощенню монтажу нагрівальної конструкції. Але це стосується варіанту з бобишками, так як в цьому випадку укладання і кріплення труб виконується швидше.

Принцип вибору теплоізоляційного матеріалу

З огляду на, що утеплення проводиться всередині «пирога» водяного статі, матеріал повинен бути максимально ефективний і безпечний як за складом, так і при зміні умов експлуатації (порушення герметичності комунікацій, освіту грибка, пожежонебезпечні ситуації та ін.).

Відповідно, теплоізоляція вибирається з ряду варіантів за такими властивостями: низький коефіцієнт теплопровідності, вогнестійкість, додатково розглядаються утеплювачі зі звукоотражающей здатністю. Важливим є така якість, як вологостійкість. Різні види матеріалів характеризуються різними властивостями, а значить, перед покупкою потрібно вивчити їх особливості.

Укладання і вибір пінополістиролу

Форма випуску: листи / плити, завдяки чому спрощується монтаж водяного статі. Габарити матеріалу істотно відрізняються. Основна характеристика будь-якого утеплювача - товщина. У випадку з пінополістиролом значення цього параметра змінюється від 30 до 120 мм. Найпоширеніший вид даного утеплювача - Піноплекс. Його виробляють методом екструзії полістиролу.

Чим холодніше приміщення під перекриттям, тим більше повинна бути товщина теплоізоляції. Головний недолік, що характеризує Піноплекс, полягає в невисокій міцності. З цієї причини на етапі облаштування водяного статі часто виконується армування «пирога» нагрівальної системи. Існує більш простий за властивостями аналог - пінопласт. Але його використовують рідше через наявність більш підходящих матеріалів.

Рассказать о статье