ЧИМ УТЕПЛИТИ БУДИНОК ЗОВНІ

Июнь 6, 2017

Як і чим утеплити будинок зовні

Ви тут: Головна> Утеплення будинку своїми руками> Як правильно утеплити будинок своїми руками: технологія утеплення будинку

Завдання цього розділу - відповісти на питання: «як утеплити будинок?». Тобто в представлених нижче статтях розбираються технології утеплення фундаменту, стін, підлоги, стелі, покрівлі і т. Д. Головне ж, на що постійно звертається увага, це - як утеплити всі ці конструкції правильно? Ну і - своїми руками, без «запрошених фахівців».

Розглянуті технології підходять не тільки для утеплення приватних будинків і дач, а й квартир; головне - це зрозуміти основні принципи утеплення, решта не важливо.

Утеплення будинку може виконуватися за трьома схемами, залежно від того, де знаходиться утеплювач в «пирозі» конструкції:

  • утеплювач зовні приміщення;
  • утеплювач зсередини приміщення;
  • утеплювач всередині конструкції (є твердження, що так можна зробити лише під час нового будівництва або при реконструкції старого будинку, насправді ж в деяких випадках так можна утеплити вже готовий будинок без його переробки ... але про це в окремій статті).

Ось про ці трьох схемах утеплення і читайте в наступних статтях.

Втрати тепла в будинку, або Куди йде тепло з будинку?

Чи можна зробити будинок тепліше ... не утеплюючи? Адже всі ми нормальні люди ... сподіваюся :) А значить, розуміємо, що, ніж працювати, краще не працювати. Гроші ж краще витратити не на те, що потрібно (а може, і не потрібно?), А на те, що приємно. Загалом, висновки можна зробити, прочитавши статтю.

Рассказать о статье