Аналіз повітря

Июнь 23, 2018
Схема утепления кирпичной бани

Повітря - це те, без чого людина зможе прожити всього пару хвилин. В повітрі гостро потребує все живе на планеті. Але, на жаль, далеко не всі регіони можуть похвалитися чистим повітрям. Виїжджаючи на природу, ми відразу відчуваємо різницю - проходить втома, млявість і головний біль, від стресу і переживань не залишається і сліду. Але повітрям запас не надихатися, тим більше, жителям великих міст. Виходом з цієї ситуації є аналіз повітря на наявність шкідливих речовин.

Химический анализ воздуха Вы можете заказать на сайте www.himanaliz.ua/uslugi/khimicheskiy-analiz-vozdukha/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Залежно від типу аналізу варіюється і вартість послуги. Таким чином, точна ціна на аналіз повітря в приміщенні буде відома при складанні заявки. У висновку оформляється протокол лабораторних досліджень та екологічний паспорт з докладним висновком.

В яких випадках проводиться експертиза повітря в приміщенні і в квартирі?

- ви відчуваєте часті головні болі;

- ви погано спите;

- ви відчуваєте себе розбитими вранці;

- ви часто хворієте на простудні захворювання;

- ви відчуваєте подразнення слизової оболонки очей.

При появі одного або декількох симптомів з даного списку і реєстрації їх протягом досить тривалого часу, можна говорити про необхідність забору повітря на аналіз.

Зробити хімічний аналіз повітря в квартирі - означає визначити вміст шкідливих речовин в повітрі, а також з'ясувати причини і джерела його забруднення.

Найчастіше причиною появи шкідливих домішок в повітрі, і, як наслідок, погіршення самопочуття знаходяться в приміщенні людей, може бути недавно проведений ремонт. Відбувається це в разі використання неякісних будматеріалів та придбання дешевих меблів. Це пояснює наявність в повітрі таких з'єднань, як фенол і формальдегід.

Виділяти шкідливі хімічні сполуки можуть і стіни приміщення, тому перевіряти склад повітря необхідно регулярно, як мінімум раз на рік. Крім того, погіршують склад повітря хімічні засоби, щодня нами використовуються, - аерозолі, дезодоранти, чистячі і миючі засоби і т.д.

Не менш важливо проводити лабораторні дослідження повітря робочої зони - в офісі люди проводять часу навіть більше, ніж удома. Таким чином, проби повітря, взяті на бактеріологічний аналіз, дозволять локалізувати і усунути джерела забруднення.

Рассказать о статье