Рукава високого тиску

Февраль 26, 2018
Утепление гаража: какому

РВД є дуже важливою деталлю в будь-який промисловості. Основне завдання рукавів високого даленія полягає в передачі енергії з точки А в точку Б. Рукава поділяються на різні рівні, як по діаметру, як по класу морозостійкості, за кількістю оплеток, так і за номінальною сумою робочого тиску. Безсумнівним важливим чинником є і якість виготовлення рукава. Запатентована конструкція рукавів Gates забезпечує їм виключну довговічність і надійність. Щоб придбати якісні рукава високого тиску, звертайтеся до менеджерів нашої компанії. У нашій фірмі зроблять рукава необхідного розміру для високого тиску, які будуть відповідати всім існуючим нині нормам і правилам. Слід звернути увагу на те, що при виробництві готового рукава, дуже важливо правильно вибрати фітінг. Ми стежимо за якістю продукції. Саме тому наші шланги використовуються в різних областях діяльності.

Для чого потрібно виготовлення рукавів високого тиску

Вы можете купить рукав высокого давления по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Харчова промисловість

газовидобувна промисловість

Хімічна промисловість

Деревообробне виробництво

Важке і легке машинобудування

Армована обплетення значно підсилює конструкцію шланга Gates. При цьому, рукава з армуванням металевими навивку допускаються в застосуванні гідросистем дуже високого або надвисокого тиску (до 1400 атмосфер) при постійних навантаженнях.

У каталозі на сайті «Гудвін Груп» Ви можете замовити РВД декількох типів, з металевим переплетенням або навивку. Гідрошланг експлуатуються в нижчезазначених інтервалах температур:

від -57 до 150 градусів за Цельсієм - при транспортуванні мінеральних масел, гликолей, різних видів паливних сумішей, в залежності від кліматичної зони або умов експлуата;

від -40 до 70 градусів - при транспортуванні масляних емульсій та води.

Наші вироби сертифіковані. Відповідають з ГОСТ і європейським нормам. Звернувшись в компанію «Гудвін Груп», Ви зробите правильний вибір.

Рассказать о статье