​Профіль для кахлю і дзеркал

Май 4, 2018
Чем лучше утеплить стены дома

Профіль для плитки (кахлю) - елемент декоративного оздоблення керамічної плитки, що виконує так само технічні функції. Профіль оберігає краї плитки від механічних пошкоджень, а стики від попадання вологи і забруднення, використовується при монтажі керамічної плитки і спрощує її монтаж. Такий профіль стикується з плиткою спеціальним плитковим клеєм, або фіксується під плитку заставних елементом. Виділяють П, Т, Г і Н-подібний профіль для плитки.

Купити куток декоративний алюмінієвий для плитки можна на цьому ресурсі за найкращою ціною від виробника.

Профіль для дзеркал - елемент кріплення і обробки дзеркальних поверхонь. Він виконує декоративні функції і захищає краї дзеркала від пошкоджень, а стики від попадання бруду. Профіль використовується як кріплення для дзеркала і на стику дзеркальних поверхонь. Профіль зрізається по ширині дзеркала і кріпиться до стіни. Після монтажу профілю в нього вставляється дзеркало. Для установки дзеркал великих форматів додатково використовують клей або двосторонній скотч.

види профілю

Кутовий профіль для плитки. Це Г-подібний зовнішній або внутрішній профіль. Використовується, відповідно, на зовнішніх і внутрішніх стиках горизонтального і вертикального плиткового (або іншого) покриття.

Розділова вставка для плитки. Це Т або Н-подібний профіль, призначений для стикування підлогового покриття на одному рівні. Розділова вставка встановлюється як під час монтажу плитки, так і після. Для зручності установки і заміни Т-подібного профілю використовується база для Т-подібного профілю із заставним елементом.

Деформаційний шов. Спеціальний профіль з гумовою прокладкою, призначений для зняття навантажень на плитку в місцях можливих деформацій. Використовується при монтажі плитки на великих площах.

Профіль для дзеркал. Профіль, що використовується як кріплення, декоративний або стикувальний елемент при монтажі дзеркальних поверхонь.

Матеріали і застосування

У каталозі представлений алюмінієвий, латунний, сталевий і полівінілхлоридний (ПВХ) профіль для плитки, металевий і полівінілхлоридний (ПВХ) профіль для дзеркал.

Металевий профіль для плитки. Зовнішній кут плитки для підлоги облямовують алюмінієвим, латунним профілем або профілем з нержавіючої сталі. Він приховує необроблений край плитки і захищає плитку від навантажень і відколів.

Полівінілхлоридний профіль (ПВХ). Профіль цього дешевше металевого, але не здатний витримувати навантаження на зовнішніх кутах плитки для підлоги. Він використовується переважно на внутрішніх стиках керамічної плитки і на зовнішніх кутах настінної і стельової плитки. Виконує декоративну функцію, захищає стик від відколів, від попадання вологи і бруду.

Рассказать о статье