УТЕПЛЕННЯ КАРКАСНОГО БУДИНКИ ЗСЕРЕДИНИ

Июнь 6, 2017
обрешетка

лати

Чи збираєтеся швидко і недорого побудувати приватний будинок? В цьому випадку вам потрібно замовити каркасне будівництво. В останні роки будівництво каркасних будинків стало популярним за рахунок невисокої вартості і швидкості зведення житла.

Основа каркасного будинку - грубий каркас, який складається з пари скріплених між собою несучих компонентів. З боку каркас дуже схожий на кристалічну решітку. Завдяки такій конструкції забезпечується безпека всього пристрою. В якості несучих компонентів, як правило, використовується висушений брус.

Сучасні матеріали, що використовуються для зведення щитового будинку за фінською технологією, забезпечують належний рівень ефективного утеплення зсередини, але для якісної теплозахисту не завжди вистачає їх товщини. Для цього ідеально підійде перехресне утеплення каркасного будинку зовні.

Етапи зовнішнього утеплення

Щоб в будинок не проникав холодне повітря, необхідна установка термоізоляції стін зовні по перехресному каркасу. Така система пристрою теплоізоляції затратнее, але зате визнана однією з найбільш якісних.

Перехресна теплоізоляція каркасного будинку, побудованого за фінською технологією, складається з наступних етапів:

  • монтаж каркаса обрешітки;
  • установка теплоізоляційного матеріалу, як при звичайному утепленні будинку зовні;
  • монтаж утеплювача між профілями другого шару обрешітки;
  • фінішна обробка.

Якщо ви хочете заощадити свій час і гроші, але при цьому отримати якісний результат, ми рекомендуємо замовити зовнішнє утеплення та утеплення щитового будинку зсередини у фахівців Юду. Їхні послуги доступні всім бажаючим в будь-який зручний час. Тепер утеплити будинок стало ще простіше.

Утеплення фінського будинку - вибираємо матеріал

У наш час існує великий вибір теплоізоляційних матеріалів, які відмінно підходять для пристрою теплоізоляції каркасно-щитового будинку під ключ. Проте, більшість експертів говорять про те, що найкраще застосовувати для утеплення приватного будинку мінеральну вату. Це недорогий і практичний утеплювач, який давно підтвердив власну ефективність на практиці.

Крім мінеральної вати, фахівці Юду можуть порадити і підібрати інші матеріали - як органічні, так і синтетичні:

  • солому;
  • торф;
  • пінопласт;
  • пінополістирол;
  • скловату і ін.
Рассказать о статье