УТЕПЛЕННЯ ПІДЛОГ В БУДИНКУ

Июнь 6, 2017

Утеплення підлоги першого

промерзання підлог квартири розташованої над вбудованим в цоколь гаражемНасправді, досить часто ефект від утеплення зводять до нуля навіть з правильно підібраними утеплювачами, якщо, наприклад, утеплювати не те, що потрібно, або не там, де потрібно - то пів будинку тепліше не стане. Зокрема досить часто 10 сантиметрів екструдованого полістиролу укладені в стяжку не приносять ніякого позитивного ефекту через неправильне сполучення тіла стяжки з цоколем будівлі і стіною, безграмотного утеплення підвального приміщення та іншим саме конструктивним причин. Ми в своїй діяльності все більше віддаємо перевагу роботі за стандартами «Пасивний будинок» і відповідно всі конструктивні рішення і розрахунки виробляємо виходячи з них.

На термограммах підлог на цій сторінці зображені вже утеплені підлоги . Проте всі вони тепліше не стали і промерзають.

Причини дефектів - відсутність теплотехнічних розрахунків, погана якість виконання робіт, неправильні конструктивні рішення (найчастіша причина промерзання підлог). І рідше - неправильно підібрані матеріали (а ось товщина шару досить часто правильна)

Часом доводиться стикатися з такою ситуацією, коли господарі навіть не припускають, що головною причиною холоду в приміщеннях є підлогу. І особливо - якщо ця підлога з підігрівом! Справа в тому, що, не дивлячись на підігрів підлоги, загальний обсяг витоків тепла через них буває настільки великим, що опалювальна система просто не встигає заповнити ці втрати, і будинок остигає. При цьому сам підлогу завдяки підігріву залишається теплим.

Це головна причина, по якій роботи по теплоізоляції підлоги як і будь-яких інших огороджувальних конструкцій повинні починатися з розрахунків і проектування, хоча б в спрощеному вигляді. А для будь-якого розрахунку необхідно мати точні об'єктивні дані про всіх наявних тепловтратах, їх обсязі і розподілі по різним елементам будівлі. Щоб отримати всю цю інформацію, необхідно провести тепловізійну діагностику будинку.

Також ми готові надати правильні конструктивні рішення теплоізоляції підлоги будинку , вузли примикання і рекомендації щодо усунення наявних недоліків їх утеплення. Вартість діагностики, правильного проектування і розрахунку багаторазово окупається відсутністю необхідності дорогого усунення недоліків. Руйнівних переробок. І зекономлені теплом.

Термограма промерзання підлог в квартирі, розташованій над вбудованим в цоколь гаражем. Температура підлог близько 12оС

Рассказать о статье