​Правильно клеїмо шпалери

Февраль 11, 2019
Чем лучше утеплить фасад

При обклеювання стін шпалерами, необхідно виключити всі протяги, а вікна тримати закритими.

Розетки повинні бути знеструмлені і захищені від попадання інструменту і вологи!

Кришки розеток і вимикачів повинні бути зняті.

Думка що шпалери потрібно клеїти від вікна, не поширюється на покриття приклеюються в стик.

Маючи малий досвід в цій справі, починати роботу краще з тієї стіни, яка надалі буде закрита меблями. Поэтому аренда нежилых помещений является лучшим решением в данной ситуации. Оскільки можливі дефекти в процесі такого "тренування" сховаються за меблями і будуть не видно.

Відступивши від кута на відстань рівну ширині рулону, відфутболювальні ниткою розмічається вертикаль по якій буде орієнтуватися перша смуга.

За допомогою кисті, шпалерних клеєм ретельно промащується кут. Перша смуга піде від кута, але з невеликим заходом в 1,5 - 2 см на іншу стіну.

Ретельно, без пропусків, за допомогою валика, смуга шпалер намазується шпалерних клеєм, а потім згортається з двох сторін всередину до середини.

Краї поєднуються, полотно як би склеюється саме з собою, після чого йому дається полежати вказане в інструкції час для просочування клеєм.

При намоканні, шпалери мають властивість витягатися!

Тому, шпалери витримані різний час, можуть мати різну довжину полотна в слідстві чого, поєднання малюнка доставить не малих клопоту.

Намазуйте клеєм стільки смуг, скільки ви зможете приклеїти за відносно короткий час!

Наклеюється перша смуга, на стелю і кут робиться невеликий напуск, враховується вертикаль по відфутболювальні лінії. Вирівнявши полотно, залишки клею розганяються в сторони за допомогою спеціального шпателя або шпалерного гумового валика.

Верхній напуск загинається, кінчиками ножиць або шпателя проводиться по межі стіни і стелі залишаючи ризику для різу. Полотно злегка відклеюється у верхній частині.

По залишеному сліду від шпателя, від верху шпалер відрізається зайве.

За таким же принципом, обрізається нижня частина шпалер розташована біля підлоги.

Верхня, обрізана частина полотна приклеюється назад і накочуємо валиком. Вологою, не прикрашають тканиною прибираються надлишки клею потрапили на поверхню полотна і стелі.

Наступні смуги клеяться так само, поєднується малюнок і стик.

Напуск шпалер на отвір

Як клеїти шпалери якщо смуга пішла з напуском на вікно або двері? Полотно клеїться на отвір цілком, а потім обрізається зайве прямо за місцем.

Шматки над вікнами і дверима клеяться послідовно один за іншим, коли отвір закінчується, клеїться довга смуга до статі знову з напуском на отвір, а зайве обрізається за місцем.

Таким чином незалежно від прорізів, шпалери у верхній частині завжди будуть однакової ширини.

Не бажано відразу після обклеювання заносити меблі або встановлювати плінтуса, так як тільки що приклеєні шпалери дуже легко пошкодити.

Після закінчення робіт необхідно дати час на просушку. Висихання має відбуватися природним чином, не можна включати обігрівальні прилади і відкривати вікна в обклеєному приміщенні хоча б 24 години.

Сподіваємося що стаття як поклеїти шпалери допомогла вам при проведенні ремонту заощадити час і сили.

Рассказать о статье