​Жароміцне скло

Февраль 13, 2019
Обшивка потолка изнутри

При облаштуванні будівель, створенні меблів та ін. Часто виникає необхідність використовувати жаропрочное для камина стекло купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день. Цей матеріал відрізняється чудовими експлуатаційними характеристиками. Виготовляють таку продукцію за спеціальною технологією.

Щоб отримати жаропрочное скло, кілька шарів матеріалу з'єднують за допомогою фотополімера або плівки. З'єднують прошарку допомагають рівномірно розподіляти теплову енергію всередині полотна. Скляні частини здатні витримувати температуру понад +260 ° C тривалий час.

Жаропрочное  по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Основні переваги жароміцного скла:

поверхню полотен здатна утримувати і відображати тепло;

покриття легко очищається від нагару за допомогою звичайних миючих засобів;

таке скло може використовуватися для виготовлення камінів, печей, предметів інтер'єру, що контактують з нагрівальним обладнанням;

матеріал здатний витримувати вплив відкритого вогню більше 60 хвилин.

Область застосування жароміцного скла

Жароміцне скло використовують для створення будівельних конструкцій, перегородок, світлових ліхтарів, перекриттів між поверхами, дверей і перегородок. Вироби затребувані в облаштуванні комерційних і промислових об'єктів з високими вимогами до забезпечення пожежної безпеки. Також матеріал застосовується для облаштування фасадів, монтажу вентильованих фасадних систем.

Ми виготовляємо вироби з жароміцного скла по ескізах замовника та надаємо послуги проектування конструкцій. Перед підготовкою проекту обов'язково враховуються умови експлуатації, вимоги до вогнестійкості, надійності. Розцінки на готові елементи будуть залежати від складності конфігурації, товщини, інтенсивності використання.

Замовити вироби будь-яких розмірів можна в нашій компанії. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці і гарантуємо клієнтам комплексну підтримку в реалізації проектів будь-якої складності.

Рассказать о статье