ЧИМ УТЕПЛИТИ ДАХ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

Июнь 6, 2017

Чим утеплити дах приватного

Фото 3 - Утеплення стелі пінопластом зсерединиУтеплення стелі - одна з важливих стадій будівництва і ремонту. Утеплити стелю можна за допомогою різних матеріалів і з застосуванням різних способів їх поєднання і укладання. Для того, щоб грунтовно розібратися в тому, як утеплити стелю, є серйозні причини.

Навіщо потрібен утеплювач на стелю

Теплоізоляція стелі - не примха чи вишукування, а необхідність. Стеля без утеплення пропускає тепле повітря Це означає, що обігріти приміщення складніше і частина витрачених енергоресурсів використовується даремно. До того ж відсутність теплоізоляції або неправильно підібраний утеплювач на стелю призводять до накопичення на стелі конденсату і, як наслідок, розмноження на ньому таких неприємних речей, як цвіль і грибки.

Якщо перебільшувати, ні утеплювача для стелі - в будинку холодно, волого і бідно, теплі стелі - в будинку тепло, сухо і економляться гроші.

Товщина утеплювача зовні для якісної теплоізоляції повинна бути не менше 100 мм.

  • При утепленні стелі з горищних боку мінватою, потрібно додатково забезпечити паронепроницаемость. Для цього між балками перекриття викладаються плівкові стелі з пергаміну, поверх яких укладається мінеральна вата. Стики листів пароізоляції можна додатково проклеїти.
  • Зовнішнє утеплення пінопластом виконується із застосуванням монтажної піни: стеля будинку (підлогу горища) викладається листами пінопласту, стики між якими запінюються монтажною піною. Попередньо виконується пароізоляція.
  • Часто застосовується «мікс» з пінопласту і мінеральної вати, укладання утеплювача виконується в наступному порядку: пергамін, 2 шари пінопласту, пергамін, два шари мінеральної вати.
  • Утеплення стелі керамзитом починається зі шару пароізоляції - фольги або плівки, прикріпленої до балок перекриттів. На неї укладається м'яка глина, на яку засипається керамзит.
  • Утеплення стелі в приватному будинку тирсою виконується після обробки балок перекриттів складами від комах і від загоряння. Після настилається плівка. Тирса викладаються на настил у вигляді суміші або з вапном, або з цементом, або з глиною.
Рассказать о статье