ОЗДОБЛЕННЯ ЛОДЖІЇ СВОЇМИ РУКАМИ ФОТО

Июнь 6, 2017

Утеплення лоджії своїми руками

Як часто бачу, що у людей захаращений і непоказний балкон або лоджія. А адже це відмінне додаткове приміщення. Сьогодні ми поговоримо, як проводиться внутрішня обробка балкона своїми руками.

Мдф панелі на балкон. фото

Балкон мдф панелі. фото

Стінові панелі МДФ балкон. фото

Різноманіття варіантів оздоблювальних матеріалів для внутрішнього облицювання балкона, пропонованих виробниками, дозволяє кожній родині оформити балкон відповідно до своїх індивідуальних переваг виходячи з фінансових можливостей.

Внутрішнє оздоблення балкона гіпсокартоном

Для обробки балкона або лоджії своїми руками з внутрішньої сторони нерідко, як основа для декоративного покриття, використовуються листи гіпсокартону. Цей матеріал відрізняється зручністю монтажу, так як при його установці не використовуються будівельні розчини і суміші на водній основі.

Підготовлені по необхідному формату листи кріпляться сухим способом до заздалегідь встановленої точно по вертикалі металевої оснастки.

Оздоблення балкона своїми руками листами з гіпсокартону, як і інші способи, має свої переваги і недоліки.

Балкон, оброблений гіпсокартоном. фото

Оздоблення балкона листами гіпсокартону. фото

Обшивка балкона гіпсокартоном. фото

Оздоблення балкона гіпсокартоном своїми руками

Для облицювання балкона всередині краще підбирати вологостійкі сорти гіпсокартону типу ГВЛ або ГВЛВ. Отримана таким чином ідеально рівна поверхня дозволить заощадити кошти на ремонт за рахунок нанесення мінімальної кількості фактурної штукатурки на завершальному етапі обробки. Цю поверхню можна просто покрасит в оптимальний колір або покрити декоративною плівкою з текстурою під дерево або камінь. Таку надійну основу нескладно обклеїти і керамічною плиткою.

Технологія обробки балкона сайдингом

Перед тим, як обробити балкон сайдингом своїми руками всередині і зовні, потрібно врахувати, що попередній етап робіт буде полягати в установці подвійного каркаса з металевого профілю або бруса.

Використовуючи дерев'яну конструкцію, важливо переконатися в рівності її деталей і в хорошій якості просушування матеріалу. Між каркасами для збереження комфортного мікроклімату в холодну пору року необхідно укласти утеплювач і гідроізоляційну плівку.

Коли проводиться обробка балкона сайдингом своїми руками для різання сайдінга в розмір необхідно використовувати ножівку з невеликими зубами для того, щоб уникнути розтріскування матеріалу. Як альтернативний варіант, з цією метою можна використовувати ножиці для металу або болгарку.

Мдф панелі на балкон.  фото Балкон, оброблений гіпсокартоном.  фото Обшивка балкона гіпсокартоном.  фото

Джерело: uef.ru

Рассказать о статье